4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Martin Garrix – Problemy z prawami autorskimi na YouTube
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2015, 21:43   #9
Fake_ID
..:: Klubowicz ::..
  
 
Fake_ID's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Feb 2012
Miasto: Poznań
Wiek: 41
Postów: 2 381
Tematów: 49
Podziękowań: 17 170
THX'ów: 1 037
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 17
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 80
Plusów: 120 (+)
Fake_ID 120Fake_ID 120
Panowie.. może dla Was no i dla mnie Martin nie jesteś gwiazdą muzyki EDM, może nie jest dla nie których najciekawsza postacią EDM.. ale trzeba przyznać, że to prawda.. jest prawie na szczycie, zrobił wielkie BOOM produkcja Animals i ciągnie pnie się do góry.. Na eventach ludzie go kochają - choć ja bym się tak nim nie podniecał. Jest wielu innych ciekawych producentów o których tu nie piszą, ale póki EDM istnieje o Garrixie zawsze bedziemy czytać takie wiadomości !

VinylSide.. Napisałem PRAWIE, a prawie to wielka różnica. W skali EDM to według mnie daleko mu do samego szczytu. Miałem tu na myśli, że jest bardzo znany.. wszędzie go zapraszają na każdy duży event.. jego produkcje graja w radiach i jak tu mądrze napisał Core'n'Beat "Garrix jest jak innowacyjny produkt na czas trendu, lecz nie na tyle ponadczasowy by pozostawić ślad w sercach słuchaczy."
Garrix robi show na swoich występach i póki trend się nie zmieni.. tak właśnie o nim będą pisali !

Last edited by D!G!; 22-10-2015 at 20:01.
Fake_ID jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Fake_ID za ten post: