4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News DJ Mag TOP 100 DJs 2015 – Oficjalne wyniki!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-10-2015, 19:36   #71
msbrightside
..:: senior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 16 Jul 2012
Miasto: brak
Wiek: 26
Postów: 143
Tematów: 2
Podziękowań: 71
THX'ów: 31
Imię: Karina
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
msbrightside 3
Odwiedź profil msbrightside na Twitter
Odp: DJ Mag TOP 100 DJs 2015 – Oficjalne wyniki!

Głosowałam w tym roku na producentów Hardstyle, którzy byli też za nisko i mogłabym walić łbem o sciane, ale tego nie robię... Dlaczego? Wali mnie ten ranking i gdzieś mam to, że DV czy LM są na jakimś tam pierwszym miejscu. DJ Mag nie wpływa na to, czego słucham i na to, co gram, na to jak wygląda moja playlista i na moje poglądy... Klikając w Vote od razu myślałam jakie będzie pierwszych 20 pozycji, i zbytnio się nie pomyliłam. Nie lubię tych dużych festiwali jak UMF, włączałam transmisję na jakiś czas żeby zobaczyć co aktualnie się gra i wiem że nigdy nie opanuję sztuki grania na wyłączonych CDkach :-) Podziwiam ich wszystkich za to! Zapewne gdyby było mnie stać na usługi np. Maartena Voorwerga za może dwa lata byłabym na ADE. Nie ma co przeżywać, tylko dalej pielęgnować to, co uważamy za najlepsze. Najsmutniejsze jednak jest to, że jeśli chcemy być oryginalni najpierw trzeba sobie dobrze wyrobić markę, i często bez Ghosta ni huhu dalej... Każdy znajdzie coś dla siebie. Od Classic Trance, przez jakieś breaksy i Techno, po kompletny under jak wy tam chcecie. Jestem wśród tych neutralnych i niech tak zostanie. Dziękuję za uwagę :-)
msbrightside jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali msbrightside za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents