4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Armin van Buuren o muzyce tanecznej: „To, co się wznosi, musi kiedyś opaść”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-10-2015, 00:01   #19
Sportwell
..:: true Member ::..
  
 
Sportwell's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Feb 2014
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 218
Tematów: 20
Podziękowań: 115
THX'ów: 414
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 10
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Sportwell 1
Odp: Armin van Buuren o muzyce tanecznej: „To, co się wznosi, musi kiedyś opaść”

Ludzie chcą skakać przy skocznych bitach? Nie. Gusta się nie zmieniły, tylko ludzie. Ci, którzy słuchają trance'u od dawna są zawiedzeni tym co się dzieje z tą muzyką dzisiaj i co się dzieje z A State of Trance. Po prostu nowe pokolenie zajarane big-roomami wchodzi jak wirus do wszystkich tych środowisk muzycznych i nie musząc pytać nikogo o zdanie po prostu siłą swojej ilości zmieniają tą muzykę na gorszą = taką, która będzie łatwo wpadać w ucho. Jeszcze parę lat temu, bezpośrednio przed maturami w 2012 słuchałem ASOTów z 2007 roku i z kilkudziesięciu setów wyselekcjonowałem sobie całe mnóstwo dobrych kawałków, które gdzieś tam dzisiaj sobie leżą na dysku - odświeżam je sobie czasem, żeby sobie przypomnieć tamte zajebiste dni. Ale to co puszcza teraz Armin na swojej audycji to już jest naprawdę dno i poważnie serce mi się łamie, jak patrzę na ten bigroomowy wirus wpierdalający się wszędzie, czy to ASOTy, czy to Tomorrowland, czy to Sunrise'y (gdzie w przeciągu ostatnich trzech czy czterech lat lat line-up został podporządkowany w 90% pod bigroomy) czy nawet Mayday będący świętem muzyki techno!! Chore czasy, ludzie, chore czasy.
Sportwell jest offline   Reply With Quote
Sportwell dostał 3 podziękowań za ten post.