4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świadomy sen
Wątek: Świadomy sen
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-09-2015, 15:53   #109
Dinooff
..:: Bywalec ::..
  
 
Dinooff's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Feb 2013
Miasto: Majdan City
Wiek: 27
Postów: 61
Tematów: 14
Podziękowań: 9
THX'ów: 27
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Dinooff 3
Odwiedź profil Dinooff na Facebook Odwiedź profil Dinooff na Youtube Odwiedź profil Dinooff na Soundcloud.com
Odp: Świadomy sen

Teraz ja wam opowiem o swoim przypadku. Rok temu zagłębiłem się w ten temat właśnie dzięki temu forum i nie udawało mi się osiągnąć LD, więc odpiściłem i ok trzech miesięcy temu doświadczyłem paraliży sennego, wiedziałem co to jest wiec sie nie bałem i wystarczyło że poruszyłem palcami u nóg i mogłem spokojnie juz wtedy panować nad ciałem. Temat świadomego snu jednak był nadal porzucony aż do dzisiaj. Wczorajszej nocy doświadczyłem tego jednak w doscyć dziwny sposób: Obudziłem się we własnym śnie tylko że czułem sie inaczej w sensie miałem ciężkie ręce i zwolnione tempo (tylko na początku), jednak właśnie w tym momencie uświadomiłem sobie że może to być LD bo czytałem o tym na tym forum. I rzeczywiście! Pomyślałem sobie o pewnej osobie i natchmiast sie przy mnie pojawiła! Później juz same *******y ( wykonywalem test - biegałem korytarzem, wkładałem ręke w lustro). W pewnym momencie postanowiłem się wybudzic bo nie chcialem sie "zasiedziec" i udało mi sie bo obudzilem sie w srodku nocy. Krótko podsumowując jest to tak niesamowicie zajebiste uczucie jak tam sie wchodzi ze glowa mala Polecam
Dinooff jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dinooff za ten post: