4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Tom Swoon wystąpi w „Dzień Dobry TVN”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-09-2015, 18:14   #28
CJ Priorytet
..:: Klubowicz ::..
  
 
CJ Priorytet's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Apr 2007
Miasto: Brodnica
Wiek: 32
Postów: 844
Tematów: 95
Podziękowań: 794
THX'ów: 715
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 28 (+)
CJ Priorytet 28
Odp: Tom Swoon wystąpi w „Dzień Dobry TVN”

A może by tak ta cudowna telewizja, nie ważne jaka stacja zajęła się promocją muzyki nie komercyjnej ? Drażni mnie taki zwyczaj że to co jest na hicie to trzeba jeszcze bardziej nakręcać... To nie jest żaden wyczyn i wiadomo że łatwy przepis na kasę. Jest garstka artystów która tworzy muzykę oryginalną i konkretną bez schematu i potrafią przez lata trzymać się swojego stylu bez pchania się na piedastały. Jeżeli ktoś uważa to za zazdrość to wasza sprawa ja tam nie czuję nawet odrobiny takiego odczucia, wkurza mnie tylko to że wszyscy ci mniumniusie kitują się w nie swój gatunek robią bałagan dookoła tworząc jakieś lawww słitassy z cukierkowymi wokalami i pierdzącymi Synthami a później wkręcają innym że to trance albo house bądź inne gatunki którymi nie są, możliwe że mają podobną budowę ale rzutem na kasę wszystko można nie pod to co trzeba podczepić, skoro wielkie pieniądze i kariera takim osobom w głowie to może lepiej nakierować się na pop i nie tykać się tego co było dobre za swego czasu. Mi osobiście kiedy zaznajamiałem się z muzyką trance i odpaliłem takowy utwór to sama nazwa gatunku z tym co usłyszałem pasowała idealnie a dziś... Chyba każdy musi sam sobie odp. na to pytanie jak muzykę odczuwa bo ja osobiście nie mam zamiaru cieszyć się z wyczynu czy Brytyjczyka czy Niemca, Argentyńczyka i nawet Polaka który tworzy schemat zamiast z duszą i daje dupy tylko po to aby go małolaty uwielbiały albo osoby które z muzyką mają tyle wspólnego co usłyszą w szkolnym radiowęźle.
__________________

Last edited by CJ Priorytet; 18-09-2015 at 18:16.
CJ Priorytet jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali CJ Priorytet za ten post: