4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Tom Swoon wystąpi w „Dzień Dobry TVN”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-09-2015, 20:35   #17
PlejMajStajl
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 81
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: Tom Swoon wystąpi w „Dzień Dobry TVN”

Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Okres sponsorowany związany z DJ Mag zakończył się.

Widziałem informację na facebooku Doriana i cieszy mnie to, że po tym jak Ultra go dostrzegło stał się jedną z najbardziej popularnych osobowości w Polsce w świecie EDM. Dobrze, że Pasio napisał o występie w TVN. Co w tym złego? Stało się modne u nas, że ktoś kto wybije się wysoko jest hejtowany. Pamiętam jeszcze kilka lat temu jak mocno promowałem Taito, to samo robiłem z Blinders. Po tym, jak stali się popularni zarówno o pierwszym jak i drugim słyszałem wiele nieprzyjemnych opinii. Cieszycie się pisząc takie komentarze siedząc przez monitorem komputera?
Kilka lat temu spędzałem dużo czasu na forum i hejtów na Blindersa (Blindersów jeszcze wtedy jeżeli chodzi o kilka lat wstecz) nie pamiętam ; ) Na Swoona hejty leciały od samego początku min. za to, że Blinders pomagał mu w produkcji kawałków- może o to ci chodziło. Taito , Funkwelle i inne Slaybacki to temat rzeka- na to hejty zawsze były bo ich muzyka nie miała nic wspólnego z tym co wrzucane było na forum.
__________________
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali PlejMajStajl za ten post: