4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Slow kilka o imigrantach, slow calkowicie odmiennych niz te w niemieckich mediach
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-09-2015, 15:55   #7
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 871
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Slow kilka o imigrantach, slow calkowicie odmiennych niz te w niemieckich mediac

Ja powiem bardzo szczerze; mają swój kontynent to niech na nim mieszkają. Na obcej ziemi gówno kogoś obchodzi jak ja żyję i w razie jakiegokolwiek wyjazdu ludzie nie dadzą mi taryfy ulgowej. Sytuacją naszego rządu zaskoczony jednak nie jestem - zawsze był burdel z wchodzeniem wszystkim do dupy. Jeszcze się to odbije niektórym czkawką, ale niestety obawiam się, że mogą na tym stracić osoby normalne, niewinne.

Wierzę jednak, że społeczeństwo dorosło i informacje oraz ostrzeżenia kierowane do tej bandy nie są tylko pisaniem na Facebooku. Jestem przekonany, że jeżeli w Polsce z rąk ciapatych zginie jedna osoba to szybko sami zostaną wytępieni z naszego kraju min. przez ludzi, którzy tylko czekają żeby komuś wpierniczyć (np. grupy kibiców). To jedyne w sumie pocieszenie tej sytuacji.

Na samym końcu wstawiam screen i powiem tak - do czego to doszło żeby zgadzać się z Putinem.

Vinylside jest offline  
Vinylside dostał 6 podziękowań za ten post.