4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Powstanie nowa część Harrego Pottera !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2015, 14:02   #1
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Powstanie nowa część Harrego Pottera !

Nowy "Harry Potter" będzie trylogią. Głównym bohaterem filmów magizoolog.


Cytat:
Warner Bros planuje realizację trzech dużych filmów, które będą kontynuacją serii o "Harrym Potterze". Akcja pierwszej części rozpocznie się w Nowym Jorku 70 lat przed wydarzeniami z "Kamienia filozoficznego", a głównym bohaterem będzie magizoolog, autor podręcznika, z którego Harry korzystał w Hogwarcie. Wszystkie trzy filmy oparte będą na scenariuszu, który napisze sama J.K. Rowling.


Informację o tym, że powstanie filmowa trylogia oparta na książce J.K.Rowling "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", ujawnił szef Warner Bros - Kevin Tsujihara. Opowiadając "New York Timesowi" o nowych projektach wytwórni pochwalił się, że namówił brytyjską pisarkę, by zgodziła się na filmową kontynuację przygód Harry'ego Pottera.

- Kiedy mówię, że będą trzy duże filmy, to nie jest PR, ale najprawdziwsza prawda. Pani Rowling zgodziła się na współpracę, odpowiadając na mojego maila. Mieliśmy jeden obiad, jedną rozmowę telefoniczną, a potem dostałem pierwszy szkic scenariusza, o którym pomyślałem, że będzie ciekawą pamiątką dla moich dzieci i rozpocząłem jego przepisywanie! - mówi Tsujihara.

70 lat przed historią o Harrym Potterze
Rowling pracuje nad scenariuszem filmu, ale nie będą to prequele i sequele, ale spin-off, czyli luźna kontynuacja historii ze świata czarodziejów. Akcja będzie się rozgrywać mniej więcej 70 lat przed historią o Harrym Potterze.

Głównym bohaterem ma być magizoolog Newton Skamander - poznamy jego przygody, które doprowadziły do napisania przez niego podręcznika "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", z którego Harry korzystał w Hogwarcie (i który Rowling wydała później w 2001 roku: w postaci 50-stronicowej powieści).

Na razie nie wiadomo, kiedy pierwszy z filmów zadebiutuje w kinach, ani kto zagra głównego bohatera.

Warner Bros liczy jednak na duży zysk, zwłaszcza, że filmy nakręcone na podstawie książek o czarodzieju przyniosły wytwórni 8 miliardów dolarów i stały się najbardziej kasową serią filmową w historii kina.

źródło: tvn24.pl
Vinylside jest offline  
Vinylside dostał 6 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents