4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Blasterjaxx otwierają własną wytwórnię muzyczną!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-08-2015, 13:26   #20
Piotrekiowiec
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 14 Apr 2015
Miasto: Podkarpacie
Wiek: 27
Postów: 165
Tematów: 0
Podziękowań: 70
THX'ów: 7
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Piotrekiowiec 1
Odp: Blasterjaxx otwierają własną wytwórnię muzyczną!

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post


Jestem absolutnie przekonany, że nikt tego nie lakuje. Forum jednak ma na celu wyrażanie własnego zdania i skoro uważam, że gatunek jest po prostu gówniany to mam prawo to napisać.


To napisz ja ci nie bronię, ale pisanie tego 50 razy to już stało się powoli nudne przez każdego :D


Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post

Nie jestem fanem gatunku "Progressive", ale zauważ, że wokal w tych produkcjach jest po prostu rozbudowany (w niektórych przypadkach przyprawiający nawet o dreszcze) W BigRoomach natomiast (jak nie zepsujesz remixem jakiegoś starego kawałka z miotną acapellą) masz wstawki z jednej paczki, które każdy już doskonale zna ("3,2,1 - GO", "1,2,3 - JUMP" albo najnowsza sklejka chyba formacji Vinai - "1,2,3 (i teraz uwaga) - "GO")



Tak każdy wokal jest rozbudowany, czyli o czymś innym śpiewają o to cała rozbudowa. 3,2,1 i inne przyśpiewki to po prostu styl Bigroomu geniuszu produkcji muzyki :D. To jest muzyka festiwalowa i ludzie to po prostu lubią.




Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
[...] którego zapewne i tak nie rozumiesz.

Heh tylko najgorsze "gufna" oceniają ludzi po profilu :D Szkoda, że matura podstawowa z Ang zdana na 89%, a Rozszerzona na 73 %. Możemy porozmawiać o tym jak ty posługujesz się Angielskim "nauczycielku" :D


Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Ja się nie czepiam, ja takich ludzi po prostu podziwiam, ponieważ dla mnie sztuką jest słuchanie nut, które brzmią praktycznie tak samo.


No tak podziwiasz... Jakbyś podziwiał to byś nie wyzywał takich gatunków od gówien. Obrażając gatunek tej muzyki obrażasz również słuchaczy, więc nie rozumiem tutaj ciebie kompletnie. MISZCZU stylu, produkcji i angielskiego :D hehe


---------- Post added 28-08-2015 at 14:29 ----------

Cytat:
Napisał adam19960 Zobacz post
@piotrekowiec: jeżeli można to co takiego jest chłamowatego w deep housie?
Po prostu jest dla mnie nudny i tyle. Nie jest to mój styl. Za bardzo byłem pod wpływem emocji i napisałem to co nie trzeba, więc wybaczcie fani Deep'u

Last edited by Piotrekiowiec; 28-08-2015 at 13:27.
Piotrekiowiec jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Piotrekiowiec za ten post: