4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Organizacja festiwalu muzycznego
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-08-2015, 22:48   #7
deniol96
..:: true Member ::..
  
 
deniol96's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2014
Miasto: Katowice
Postów: 278
Tematów: 7
Podziękowań: 146
THX'ów: 133
Imię: Denis
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
deniol96 1
Odwiedź profil deniol96 na Mixcloud
Odp: Organizacja festiwalu muzycznego

Matan Zajcev dziękuję Ci! Bardzo mi pomogłeś!

Co do zarobków to nie nastawiam się na wielkie zyski. Tak jak napisałeś- raczej zrobię to charytatywnie dla własnej przyjemności

Od przyszłego tygodnia zacznę dzwonić do różnych firm i po prostu opiszę całą tą historię z festiwalem i w jaki sposób i na jakich warunkach mogę skorzystać z ich usług.

Myślę że spiszę sobie wszystkie wstępne koszta i zlecę jakiemuś znajomemu napisanie tego ładnym, dyplomatycznym językiem jak to sobie wyobrażamy to całe wydarzenie. Z tym udam się do urzędu miasta może jakoś umówie się na spotkanie z kimśod organizacji imprez, przedstawię mu wstępny projekt i jeżeli zgodzą się na wynajem amfiteatru (w którym szczerze mówiąc za wiele się nie dzieje..) to na pewno ruszę z projektem i przy dobrych lotach na przyszłe wakacje zaproszę Was na mój skromny event oczywiście na chwilę obecną to są tylko marzenia no ale jakoś trzeba dążyć do spełnienia ich
Pozwolę sobie jeszcze prosić o pomoc z tymi służbami medycznymi jak to wygląda? Może ktoś zna konkrety w tej kwestii?
Jeżeli będę mógł to będę na bieżąco relacjonował przebieg realizacji tego wydarzenia

Jeszcze raz dzięki za pomoc!
__________________
deniol96 jest offline   Reply With Quote