4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Akg K240
Wątek: Sprzęt Akg K240
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-08-2015, 23:02   #3
Dixidae
..:: Aktywny ::..
  
 
Dołączył/a: 04 Nov 2014
Miasto: Lubań
Wiek: 27
Postów: 35
Tematów: 0
Podziękowań: 3
THX'ów: 21
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Dixidae 2
Odwiedź profil Dixidae na Soundcloud.com
Odp: Akg K240

Słuchawki, podobnie jak każdy inny odsłuch to bardzo indywidualna sprawa. Ciężko napisać, że te czy inne będą dla Ciebie dobre. Ja osobiście używam k240 mkII. Kupiłem je po wcześniejszym odsłuchu ale też dlatego, że miałem takie możliwości finansowe. Niemniej jednak trzeba odnotować, że mkII to nie jest poprawiona wersja mkI. To druga wersja popularnego modelu, o podobnej konstrukcji jednak z nieco innym charakterem brzmieniowym. Jeśli masz możliwość to polecam Ci wybrać się do jakiegoś sklepu, gdzie będziesz miał możliwość odsłuchu, bo w końcu słuchawki te mają Ci służyć do robienia muzyki, więc dobrze jest wybierać świadomie i pewnie. Poza tym polecam Ci zapoznać się jeszcze z produktami innych firm o podobnych cenach. Dla przykładu miałem też okazję słuchać: Beyerdynamic DT 770 albo Shury serii SRH. Nawet jeśli przeczytasz recenzje to taki sposób wyboru jest jak kupowanie kota w worku. Niemniej jednak, gdybym miał polecić swoje k240 mkII to zrobiłbym to bez wahania, ale czy Twoje preferencje i przyzwyczajenia brzmieniowe są podobne do moich?
Dixidae jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dixidae za ten post: