4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Flux Pavilion namawia do świadomego głosowania w DJ Mag TOP 100
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-07-2015, 14:58   #8
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Flux Pavilion namawia do świadomego głosowania w DJ Mag TOP 100

Cytat:
Napisał paskudek Zobacz post
Ty jestes zenujacy...
Bez przesady kolego. Po co od razu te ataki i głupie gadanie. Może kolega lolsawe w 100% nie ma racji bo nagłówek nie jest żałosny tylko po prostu niesprawiedliwy (patrząc oczywiście na innych, polskich artystów) bo z tego co wiem to Tom Swoon nie jest jedynym reprezentantem naszego kraju (w sumie nie wiem jak to dokładnie wygląda, ponieważ nie śledzę tych klimatów).

Dlaczego uważasz, że ktoś kto "nie wybiera Polski" jest żałosny? Taki konkurs udowadnia nam, forumowiczom to, że każdy ma inny gust muzyczny jednak niektórzy (właśnie tacy jak Ty) nie potrafią tego pojąć i piszą bezsensowne, prowokujące komentarzyki. Chcesz, głosuj. Ja zagłosowałem na 4 gwiazdy muzyki Hardstyle oraz jedną z gatunku Hardcore i mam gdzieś, które miejsce zajmie cała ta ekipa w rankingu Top 100 DJs. Moim zdaniem to właśnie oni zasługują w tym roku na największe uznanie i w mojej skromnej bibliotece będą na pierwszym miejscu.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.