4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kings of Hardstyle Festival @ EnergyLandia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-07-2015, 21:45   #16
kiszendor
..:: Klubowicz ::..
  
 
kiszendor's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Jul 2009
Miasto: Zabrze
Postów: 661
Tematów: 28
Podziękowań: 839
THX'ów: 319
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 9 (+)
kiszendor 9
Odwiedź profil kiszendor na Facebook Odwiedź profil kiszendor na Youtube Odwiedź profil kiszendor na Soundcloud.com
Odp: Kings of Hardstyle Festival @ EnergyLandia

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Zacznijmy od tego, że większość Hardstyle'owych eventów ma dogrywkę w postaci gatunku Hardcore co zazwyczaj jest wisienką na tym muzycznym torcie. Tutaj jednak takiej osoby nie ma, a szkoda.

Ogólnie moim zdaniem strasznie ubogi ten line up. Zdecydowanie brakuje osób, które w chwili obecnej robią na scenie największe show; coś jak formacja Da Tweekaz. Zamiast zamulającego Atmozfears lub Frontliner'a mogli dorzucić Adaro. Jestem przekonany, że ten w duecie z Ran-D (jako formacja Gunz for Hire) zrobiłby lepszy klimat niż te dwa wyżej wymienione "cukierki".

Cóż patrząc na line up powiem tak; wole odpuścić, dołożyć trochę kasy i jechać na jakiś holenderski event. Nie wspomnę już nawet o tym, że kupując bilet "obgryzałbym paznokcie" do samego końca, ponieważ na planowanych hardstyle'owych imprezach w klubie Energy 2000 artyści często rezygnują z przyjazdu (tak jak ostatnio D-Block & S-Te-Fan). Mimo wszystko zdaję sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza taka plenerowa impreza organizowana przez tą markę, więc miejmy nadzieję, że z eventu na event będzie tylko lepiej.

PS; Dopiero po napisaniu posta zauważyłem, że żeś z Gliwic. Chciałem Cię jakoś obronić, bo może miałeś sporo drogi do przebycia ale cóż.. z Gliwic i takie fleki pociskać, no sorry.

Czekam na jakąś relację z imprezy.
Z tego co idzie wyczytać na 4C to Polakowi nigdy nie dogodzisz.Śmiem twierdzić po Twoim komentarzu,że właśnie, że...nie mam ochoty Ci ubliżać. Za tą cenę taki event? Chłopie już tu w sierpniu darmowy robią i komuś się coś nie podoba bo za daleko. Rzucają się na usta najgorsze słowa jakie idzie wymyślić. Oj wstyd być polakiem, wstyd

PS; Dopiero teraz zauważyłem, że z Gliwic jesteś. Chciałem Cię jakoś obronić, bo może daleką drogę do przebycia miałeś ale cóż...z Gliwic i takie fleki pociskać? No sorry..
__________________

Last edited by kiszendor; 05-07-2015 at 21:49.
kiszendor jest offline   Reply With Quote
kiszendor dostał 6 podziękowań za ten post.