4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Diplo uzupełnił swoją wypowiedź na temat albumu Zedda
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-06-2015, 15:12   #3
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 391
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Odp: Diplo uzupełnił swoją wypowiedź na temat albumu Zedda

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
Czemu Diplo nie wspomniał o współpracy z Justinem Bieberem? Ten kawałek jest po prostu zajebisty, a warstwa instrumentalna stoi na naprawdę wysokim, oryginalnym poziomie, nawet Bieber wyszedł w nim bardzo pozytywnie (przyznaję, chwilę zajęło mi wyłączenie myśli pt. "przecież to Justyna, to nie może być dobre"). Ja mam gdzieś to czy Diplo i Skrillex tworzą z Bieberem albo czy Gartner tworzy z will.i.amem, dopóki jest w tym jakość. A jest.

Z jednej strony rozumiem podejście Diplo, z drugiej trochę przegiął, bo ten album niezupełnie jest pójściem na łatwiznę. Zedda stać jednak na więcej.

PS: Błagam, zrób coś z tymi tłumaczeniami, bo wygląda to jak wrzucone do Tłumacza Google. Musiałem szukać źródła, żeby wiedzieć o co tak naprawdę chodzi Diplo.
To fakt, że ten kawałek jest fajny i oryginalny ale chodziło mi to, że Bieber w nazwie (podobnie jak Selena) niesamowicie wpłynął na promocję. Szczególnie w kręgach muzyki POP, a tym samym dzięki temu wzrosła sprzedaż. Odnoszę się tutaj do uwagi Diplo o tym, że Zedd zrobi wszystko żeby statystki się zgadzały. Co do tłumaczeń, to czasem jest ciężko oddać to co ktoś spontanicznie mówi. Jest to wypowiedź z radia więc cała składnia jest totalnie na luzie Dodam źródło żeby każdy mógł sobie przetłumaczyć po swojemu
P4SIO jest offline   Reply With Quote