4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News THT kończy z Hands Upem a przynajmniej ją zawisza.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-05-2015, 21:43   #1
Batmano
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 24 Sep 2011
Miasto: Brodnica CBR
Wiek: 32
Postów: 476
Tematów: 62
Podziękowań: 281
THX'ów: 1 258
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 13
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 1 (+)
Batmano 1
Hands Up! THT kończy z Hands Upem a przynajmniej ją zawisza.

Wiadomość przetłumaczona z jego Funpage Facebook:

"Wybaczcie, ale jestem teraz w kure*sko złej sytuacji, naprawdę nie wiem dlaczego. Scena hands up'owa jest... dziwna. Czuję, że jestem teraz na uboczu - na uboczu tego rodzaju, na uboczu tej społeczności, itp. To właśnie dlatego nie tworzę teraz nowych remiksów (oraz singli).

Będę uczciwy - większość tej sceny produkuje muzykę hands up'ową, prawda? I, wybaczcie, większość producentów myśli, że tworzy dobrą muzykę, a to nie jest prawda. Ja naprawdę wysiadam.

Być może oczekuję produkowania nowego rodzaju muzyki. Na scenie hands'upowej nic się nie zmienia - ciągle ten sam mix, ten sam styl, te same imprezy, ci sami DJ'e... Nic nowego. Wybaczcie, przyjaciele.

Kilku z Was to naprawdę świetni twórcy, ale niestety jesteście w mniejszości. Jestem po prostu zmęczony. Możecie powiedzieć lub uwierzyć w to, że staję się kimś żałosnym mówiąc coś takiego na mojej stronie, ale czułem taką potrzebę.

Rozmawiałem z kilkoma hands up'owymi DJ-ami (np. z Empyre One), którzy podzielają moje zdanie.

Wybaczcie; myślę, że być może jeszcze kiedyś będę produkował hands up, ale nie w tym momencie - i przede wszystkim byłyby to single.

Jeśli ktoś ma podobne odczucia, niech napisze. Pokój."

Jak myślicie - czy jest to początek końca tego gatunku?

A może po prostu musi on złapać nowy oddech?

Czekam na Wasze opinie.
Batmano jest offline  
Batmano dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents