4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Pary 1/2 Ligi Mistrzów 2014/2015
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-04-2015, 12:53   #5
milek87
..:: Klubowicz ::..
  
 
milek87's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Biłgoraj
Wiek: 37
Postów: 3 534
Tematów: 2292
Podziękowań: 6 530
THX'ów: 55 510
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 325
Imię: Kamil
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 42
Plusów: 260 (+)
milek87 260milek87 260milek87 260

Nagrody Użytkownika

Odp: Pary 1/2 Ligi Mistrzów 2014/2015

FC Barcelona - Bayern Monachium
Przed losowaniem stawiałem ze taki będzie finał własnie no ale wyszło jak wyszło...
Na dzień dzisiejszy Barca wydaje się silniejsza z powodu plagi kontuzji w Bayernie mimo że ten w tak okrojonym składzie rozbił Porto no ale wiadomo drużyna z Portugalii to nie ta półka co Barca. Jeśli wszyscy wrócą do zdrowia a chyba do 5 i 6 maja powinni się wykurować to ciężko tu wytypować faworyta do awansu. Guardiola ma co poprawiać szczególnie w obronie bo jeśli tego nie zrobi to atak Barcy będzie szedł w nich jak w masło Także kibicował będę Bayernowi (bo Lewy - Polak ) a jeśli miałbym obstawiać to jednak Barca


Juventus Turyn - Real Madryt
Aż się boję bo się zaraz na mnie rzucą fani Juve, ale zaryzykuje Juve do tej pory dobrze trafiało w losowaniu potężnej grupy też nie mieli i teraz czeka ich prawdziwy sprawdzian chyba ten dwumecz powinien naprawdę pokazać w którym miejscu są i to właśnie im będę kibicował po to żeby mnie przekonali do siebie oraz dla tego, że NIE kibicuje Realowi Ale kibicowanie i sympatie to jedno a obstawianie to drugie więc zdaje mi się że raczej Real sobie poradzi...

Więc z mojej analizy wychodzi ze finał będzie:

FC Barcelona - Real Madryt


FC Barcelona

(ale to tylko takie moje widzi mi się także luzik i bez spiny to tylko dyskusja bo równie dobrze może być zupełnie na odwrót )
milek87 jest offline   Reply With Quote
milek87 dostał 2 podziękowań za ten post.