4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Puchar Polski: ''Kopciuszek ośmieszył Lecha''.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-04-2015, 11:15   #5
BarTrack
Fanatyk
  
 
BarTrack's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Mar 2011
Miasto: Namysłów
Wiek: 31
Postów: 5 675
Tematów: 403
Podziękowań: 2 857
THX'ów: 14 127
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 1 026
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 60
Plusów: 3100 (+)
BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100
BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100
Odp: Puchar Polski: ''Kopciuszek ośmieszył Lecha''.

Hmm ja tylko dodam kilka słow na temat meczu Oglądać - oglądałem i powiem szczerze... DNO. (mowa o Pyrlandii ) I nasuwa sie jeden głupi komentarz " Hah "....I to jest ten pretendent do mistrzostwa ?Brawo Błękitni i to niezależnie od rewanżu.Skorża to figurant, marionetka i trenerskie ZERO.
I gdzie ten Cracus j3bany co mówił w TV że Lech przejedzie się po Błękitnych. A w EX płacie więcej tym gwiazdą światowego futbolu., nie wiem po co sugerowac się "warunkami pogodowymi " skoro jedno idruga drużyna miala takie same. a Kowal jak komentowal ogólnie jechal po Lechu to szok ( widać, ze za Warsza((F)ką , skoro sam gral w niej ).Sadajew to w ogóle pozorant jakich malo, powinien już w pierwszej połowie wylecieć. I pomyśleć, ze Błękitni zaczynali PP od meczu zz... Małapnew Ozimek.
W lipcu powtórka z półamatorami z Albanii czy Islandii zdziwi to kogoś jeszcze?
A co do wyników i " porównywania "innych lig czasem zastanówcie się równiez co piszecie....
Tak dla przeanalizowania podsyłam coś :

Puchar Angli 2014/2015
3 runda
QPR (1 liga) - Sheffield Utd (3 liga) 0-3
4 Runda
Cambridge (4 liga) - Man Utd 0-0
Chelsea - Bradford (3 liga) 2-4
Man City - Middlesborough (2 liga) 0-2
5 runda
Bradford - Sunderland 2-0

Hmm...?

Mimo wszystko nie ma co się podpalac, pozostał jeszcze rewanż w Poznaniu, takze wystarczy Kuchence 2 : 0 i awansują, co nie zmienia faktu, ze i tak wielkie gratulacje za tak dalekie dojście w PP
Zyczę Błękitnym awansu do Finalu i zagrania na Narodowym
__________________

Last edited by BarTrack; 02-04-2015 at 11:15.
BarTrack jest offline   Reply With Quote
BarTrack dostał 2 podziękowań za ten post.