4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe My, urodzeni w latach 50-60-70-80... wychowani bez klosza
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-03-2015, 14:50   #6
Rate Motion
..:: Klubowicz ::..
  
 
Rate Motion's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jan 2013
Miasto: W domu
Wiek: 30
Postów: 2 812
Tematów: 371
Podziękowań: 2 252
THX'ów: 5 300
Imię: Bartłomiej
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 120
Plusów: 520 (+)
Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520
Odwiedź profil Rate Motion na Mixcloud
Odp: My, urodzeni w latach 50-60-70-80... wychowani bez klosza

W końcu coś na czym można zawiesić oko ;].

@Graham14 - Swojskie wędzone mięso to jest to. Jadłem i jadam jak Mama uwędzi (Ja nie mam warunków w kamienicy ) też podobnie jak Ty wychowywałem się w sumie na Wsi. Bo ta miejscowość która jest miastem przypominała za czasów mega dzieciństwa wieś (Podlaskie).

Pamiętam dobrze takie czasy jak się od rana do nocy (przerwa tylko na obiad) kopało piłkę, grało w chowanego, podchody czy budowało bazy. Dla mnie najlepszą frajdą było właśnie budowanie bazy gdzieś na skraju puszczy. Zbieranie materiału, szukanie w domu przydatnych nieużywanych materiałów/przedmiotów (blacha na dach czy stare fotele do siedzenia). Jeszcze za domem był rów melioracyjny i na nim się robiło tamy z darniny. Potem jak nazbierało się dużo wody to brało się jakiś styropian i się pływało :D albo latem jak woda ciepła to pluskało - i nikomu nic się nie stało, nikt nie dostał świeżba itp. Na większe rany jak to opisane w tekście brało się wodę utlenioną do przemycia i fiolet i szło się dalej robić to samo :D. Motoroweru swojego nie miałem tyle co brat dawał pojeździć swoimi maluchami (Romet Kadet i WSK 175p). Jak latem padał deszcz to nie było tak że każdy w domu siedzi i boi się że się przeziębi czy że zmoknie jak pies - jak było gorąco to była okazja by się schłodzić a potem gumofilice lub bez i się latało po kałużach i nikt nie chorował.
__________________
Rate Motion jest offline   Reply With Quote
Rate Motion dostał 3 podziękowań za ten post.