4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świadomy sen
Wątek: Świadomy sen
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-03-2015, 13:09   #104
lion.
visca el Barca!
  
 
lion.'s Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2009
Miasto: Barcelona
Postów: 1 272
Tematów: 55
Podziękowań: 1 373
THX'ów: 911
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 17 (+)
lion. 17
Odp: Świadomy sen

Słuchając muzyki usnąłem. W przeciągu 5 dni trzy razy miałem ten sam sen i to dziwny, więc od razu skojarzyło mi się to z tym tematem, który kiedyś czytałem. Śniło mi sie (2 razy), że leże w swoim łóżku i nie potrafie sie ruszać. Miałem świadomość, że to sen. I nagle coś zaczyna zaczyna mnie wyrywać z ciała, ale nie potrafiło, bo byłem tak jakby gumą połączony z ciałem, więc opadałem z powrotem. Zesrany byłem. Myśle 'budź sie! obudź sie k*rwa!'. Po chwili sie obudziłem. Zasnąłem i znowu to samo. Znowu przebudzony ide spać i staram się myśleć o czymś innym, a serce mi waliło jak młotem. Zasnąłem i znowu, tylko, że dodatkowo między tym ciągnieciem przez coś, to ktoś tak jakby mnie spod łóżka przez materac walił w plecy na wysokości klatki piersiowej w lewą i prawą łopatke a ja się odbijałem plecami od łóżka jak kałczuk, lecz po chwili znowu te wyciąganie. Było tak ze 3 razy każdej nocy przez 2 dni z rzedu. Wczoraj miałem spokój. A dzisiaj znowu te wyciąganie z ciała i nagle leżałem duchem we własnym ciele tylko że plecami do sufitu Pomyślałem 'jprdl znowu to' w mgnieniu oka se pomyślałem 'przecież to sen, moge robić co chce, spróbuje latać' podniosłem sie tego łóżka i pomyślałem znowu, że chce latać (rozkazując sobie) i zaczynałem się lekko unosić do góry po ukosie. Już przelatywałem przez ściane na zewnątrz domu i w momencie jak miałem się pojawić na zewnątrz to sie obudziłem Serce mi troche mocniej biło, lecz po ponownym uśnieciu już mi się nie udało mieć świadomego snu
lion. jest offline   Reply With Quote