4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Internet LTE
Wątek: Internet LTE
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-03-2015, 17:28   #1
graham14
Dubstep/Electro/House
  
 
graham14's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Sep 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 30
Postów: 1 788
Tematów: 134
Podziękowań: 8 721
THX'ów: 2 330
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 46
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 63
Plusów: 80 (+)
graham14 80
Internet LTE

Witam.
Otóż mam dylemat co do internetu LTE. Obecnie posiadam LtE w plusie, jeżeli chodzi o prędkość to jest tak sobie - max 4mb/s, lecz limity są dość niskie, a dodatkowe pakiety strasznie drogie.

Jeżeli chodzi o pakiety to najlepsze chyba posiada play, ale tu rodzi się pytanie o prędkość. W internecie opinie są naprawdę różne. Może ktoś posiada taki internet i może coś o nim powiedzieć.

Jeżeli ktoś posiada w innej sieci to też niech napisze. Chodzi mi o w miarę przyzwoitą prędkość, chociaż około 10mb. Głównie chodzi mi o zasięg w Lublinie, jeśli są osoby z tego miasta i posiadają internet Lte to byłbym wdzięczny za pomoc. Oczywiście jeżeli ktoś posiada, ale jest z innego miasta tez niech coś podpowie.

Którego operatora najlepiej wybrać Plus, Play, T-mobile czy inny? Powtarzam chodzi tu o internet LTE.

Proszę nie gadać mi tu o kablowym. Wiem że jest najlepszy, lecz ja potrzebuję internetu bezprzewodowego i przenośnego.

Liczę na waszą pomoc
graham14 jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents