4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Akustyka - Zbuduj swój własny panel akustyczny!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-02-2015, 17:29   #8
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 391
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Odp: Akustyka - Zbuduj swój własny panel akustyczny!

Cytat:
Napisał smialy. Zobacz post
Gratualcje pomysłu, przemyślę zrobienie takich paneli u siebie.
Tak na prawde te logitechy z623 grają nieźle, ale w dużo mniejszym metrażu. Miałem je w pokoju mniej więcej takim jak ty to było kiepsko, ale teraz mam w pokoju 9m2 i grają o wiele lepiej.
Mam je podłączone do daca fiio e10.
No właśnie w starym pokoju było całkiem, całkiem jak na głośniki typowo komputerowe. Na 50m2 jest zdecydowanie za słabo Dzięki za komentarz!

Cytat:
Napisał Orscik Zobacz post
Niepotrzebnie zamykałeś panele z tyłu.Ogólnie robota całkiem spoko.Poolecam użyć płyt MDF.
Jeżeli chodzi o rozmieszczenie to wydaje mi się ,że to wszystko jest zrobione na czuja.
Wyczuwasz po zastosowaniu tych paneli jakąś różnicę?
Do zdjęć były ustawione "na czuja" i w zasadzie chodziło tylko o prezentacje Teraz mam ustawione zgodnie z zasadami, które sam opisałem we wcześniejszym artykule z serii "Akustyka". Różnica jest bardzo duża po odpowiednim ustawieniu. Chodzi o samo brzmienie muzyki jak i najzwyklejszy pogłos w pokoju.

Cytat:
Napisał SznaJK3r Zobacz post
czy przypadkiem owinięcie bawełny streczem nie mija się z celem?
Nie Czytałem o tym na forach i cienka warstwa folii ma znikomy wpływ na właściwości tłumiące wełny. Zdecydowanie opłaca się owinąć wełnę aby uniknąć pylenia. Jest to najtańsza i najłatwiejsza w realizacji metoda.

Last edited by P4SIO; 09-02-2015 at 17:32.
P4SIO jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali P4SIO za ten post: