4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Monitory Kabel
Wątek: Sprzęt Monitory Kabel
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-02-2015, 18:51   #7
Slyder
..:: true Member ::..
  
 
Slyder's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Aug 2009
Miasto: Kraków
Postów: 409
Tematów: 58
Podziękowań: 686
THX'ów: 286
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Slyder 4
Odp: Monitory Kabel

Cytat:
Napisał Kamil Sheridan Zobacz post
Jestem w posiadaniu interfejsu Scarlett 2i2 ale więcej kłopotu jest po 1 roku użytkowania nie słyszę różnicy w porównananu do karty dzwiękowej w laptopie. FL Studio i Ableton wcale lepiej nie pracują a poza tym nie moge posłuchać sobie muzyki z odtwarzacza mp3 bo nie da się podłączyć bo to USB dlatego pozbęde się tego badziewia żałuje że wcześniej nie kupiłem tylko kabla ale człowiek uczy się całe życie.
Owszem jest to niska półka
Ale myślę że możesz posłuchać muzyki z odtwarzacza, nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem z tym odtwarzaczem ale chodzi ci o zwykły program player jak Windows Media Player ? czy ustawiłeś sobie odpowiednio wyjścia w programie DAW jak i w ustawieniach systemowych dźwięku ?
Powiedz coś więcej jakie masz kłopoty z tym urządzeniem to postaram się ci jakoś pomóc, bo nie wiem czy do końca dobrze cie zrozumiałem

Ale podłączanie się bezpośrednio pod komputer nie jest dobrym rozwiązaniem, nie myślałeś o lepszym interfejsie, no niestety lepszy = koło 2 tysięcy, ja osobiście mniej bym nie dał na takie urządzenie
__________________

Last edited by Slyder; 04-02-2015 at 19:00.
Slyder jest offline   Reply With Quote