4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Znaleziony Telefon
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-01-2015, 21:24   #10
Dj Bunsen
EDM Maniac
  
 
Dj Bunsen's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2009
Miasto: Zabrze
Wiek: 32
Postów: 3 202
Tematów: 814
Podziękowań: 107 624
THX'ów: 23 062
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 348
Imię: Dariusz
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 69
Plusów: 38 (+)
Dj Bunsen 38
Odwiedź profil Dj Bunsen na Facebook Odwiedź profil Dj Bunsen na Twitter Odwiedź profil Dj Bunsen na Youtube
Odp: Znaleziony Telefon

Na razie sprawa wygląda tak, że kuzyn nie oddał telefonu i nie zamierza go oddać.. Z tego co wiem to zrobił reset telefonu i przywrócił do ustawień fabrycznych usuwając całą zawartosc fona... Długo sie bawil zanim do tego doszedl ale udalo mu sie.. Wiem, ze znalazl kabel usb i przez niego ładuje telefon, gdy ten padnie.. Co do korzystania to prosil mnie abym udostepnil mu na chwile moją kartę ale ja tego nie zrobię bo nie chcę mieć problemów, oczywiście on nie ma takiej karty i zapewne nigdy w życiu nie widział (micro sim).. Wydaje mi się, że korzysta z telefonu na codzień bawiąc się jakimiś aplikacjami, siedząc na necie poprzez wifi, robiac foty itd. Nie mam pojecia czy telefon jest juz poszukiwany czy tez nie ale mam nadzieje ze nie bo jednak szkoda mi kuzyna, chociaz powinien odpowiedzec za swoja glupote, no ale z drugiej strony sam bym sie cieszyl jakbym nie mial jakiegos nowszego fona a bym znalazl... Chociaz nigdy nie znalazlem nic tak wartosciowego wiec nie wiem jakbym sie zachowal.. Ciekawi mnie czy jak wlozy karte sim czy tel bedzie zablokowany czy nie i co sie stanie, jak potocza sie dalej losy.. Moze akurat bedzie mial szczescie i wlasciciel telefonu po prostu to oleje bo byl pijany, nacpany albo zgubil a nie wie gdzie a nie zalezy mu na telefonie i stac go na nowy, no nic, dzięki wszystkim ktorzy sie wypowiedzieli.. ;-)
__________________
Dj Bunsen jest offline   Reply With Quote