4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Matematyka Jak się mam nauczyć do poprawki z matematyki ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-01-2015, 18:26   #1
Lukasse
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 10 Aug 2011
Miasto: Polska
Wiek: 28
Postów: 489
Tematów: 108
Podziękowań: 565
THX'ów: 200
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 4
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Lukasse 4
Jak się mam nauczyć do poprawki z matematyki ?

Cześć

W maju mam poprawkę z matematyki - poziom podstawowy. Chciałbym zacząć od tego tygodnia. Tylko nie wiem od czego zacząć tak naprawdę. Tyle tego jest, a ja z matmy noga jak nic, kule u nogi mam od podstawówki jeśli chodzi o matematykę - to moja zmora .

Jest styczeń. Do maja zostało niespełna 5 miesięcy. Żeby zaliczyć trzeba mieć 30% czyli 15 zadanek poprawnie zrobionych. Całe szczęście, że są zadanka A B C D a jest ich ponad 20 !

Czy godzinka dziennie codziennie wystarczy mi aby ogarnąć na te 30% ? Ja pracuję i się uczę zarówno, także też mam napięty grafik jakim jest samodzielne życie

Znalazłem stronkę: Matura z matematyki
Tu mam wszystkie tematy jakie są w 3 latach nauki LO przygotowującej się do matury.

Czy dam radę ? Jak myślicie ? Już raz sam się uczyłem z internetem i stroną: matemaks.pl - ale nic nie dało.

Może Wy coś mi polecicie godnego uwagi, z czego będę mógł czerpać wiedzę i w końcu zrozumiem matematykę ?


Last edited by Lukasse; 05-01-2015 at 18:29.
Lukasse jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents