4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Znaleziony Telefon
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-01-2015, 19:35   #8
KAFAR.
!!Muzyką się żyje!!
  
 
KAFAR.'s Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: UDRZYN
Wiek: 31
Postów: 1 213
Tematów: 382
Podziękowań: 3 251
THX'ów: 1 698
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 56 (+)
KAFAR. 56
Odp: Znaleziony Telefon

Powiem Ci tak ja miałem przez to Policje. Mianowicie kolega znalazł telefon marki xperia nie za specjalny ale swoją wartość miał... Wtedy chciałem kupić telefon więc mówie dawaj odkupie go od Ciebie (wczesniej wlozyl swoją karte w niego) uzytkowałem tel 2 dni zadzwonił do mnie po dwóch dniach ze była u niego policja w sprawie telefonu. Oczywiście kolega powiedział że znalazł i sprzedał pierwszemu lepszemu po 4 dniach zjawili się u mnie komenda przesłuchanie sztywne te sprawy oczywiście telefon oddalem koledze i zwrócił mi kase a im wkreciłem ze wzielem go na próbe i mu oddalem bo mi się nie spodobał. I w rezultacie nic za to nie miałem. Powiem tak, jeśli telefon ma androida i jest wart ok powyzej 300 zeta to ktos go na pewno bedzie szukał i policja mu go znajdzie poprzez namierzenie, logowanie się tel do sieci, gprs itp jedyna opcja jest taka zeby kupic sobie taki sam na allegro tyle ze z peknięta szybka, obudowa.. i przelożyć do tego dobrego same bebechy wtedy zmienia sie imei tel i moga ci narobić ale tak sie robi jak tel jest cos wiecej wart. Pozdro

Komentarz autora tematu:
Dj Bunsen przyznał plusa: by Dj Bunsen
__________________
KAFAR. jest offline   Reply With Quote
KAFAR. dostał 2 podziękowań za ten post.