4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Znaleziony Telefon
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-01-2015, 16:48   #5
Dj Bunsen
EDM Maniac
  
 
Dj Bunsen's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2009
Miasto: Zabrze
Wiek: 32
Postów: 3 202
Tematów: 814
Podziękowań: 107 621
THX'ów: 23 059
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 348
Imię: Dariusz
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 69
Plusów: 38 (+)
Dj Bunsen 38
Odwiedź profil Dj Bunsen na Facebook Odwiedź profil Dj Bunsen na Twitter Odwiedź profil Dj Bunsen na Youtube
Odp: Znaleziony Telefon

Jakbyście dobrze doczytali to nie ja znalazłem telefon tylko kuzyn, który akurat ze mną był.. Niestety nie potrafię go przekonać aby oddał telefon, uparł się że na codzień nie znajduje telefonów, a że ma 13 lat to mówi samo za siebie.. ;/ Jego rodzice są zdania - znalezione nie kradzione i mają to za przeproszeniem dawno w dupie..

Ja nie będę miał problemów bo ja go nie znalazłem, nawet nie miałem go w ręce bo mam takiego kuzyna że szkoda mówić, boi się że mu go zabiorę i pilnuje go jak oka w głowie bo sam posiada jakiś telefon bardzo stary bo nie pochodzi z jakiegoś dobrego domu tylko żyje można powiedzieć w biedzie, jego rodzice ledwo wiążą koniec z końcem i zapewne ucieszyli, że będzie miał coś co mają jego równieśnicy a oni nie mogę mu tego zapewnic...

Ja mam Samsunga Galaxy Note 3 także jakiś średni LG nie potrzebny mi do szczęścia.. Chciałem się dowiedzieć tylko jak to wygląda bo szukałem w necie i zdania są podzielone - jedni piszą, że policja nie przyjmuje zgłoszeń o zgubienie telefonu, jedni piszą, że przyjmuje.. Dużo osób które zgubiło twierdzi, że policja, operator, jak i właściciel nie mogą nic zrobić a namierzenie telefoni tylko na wniosek prokuratury a żeby takowy otrzymać musi być poważniejsza sprawa ;/ Niestety tak wygląda sytuacja w PL ;/ Nic z tym nie zrobimy..
__________________
Dj Bunsen jest offline   Reply With Quote