4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-12-2014, 16:05   #99
Novy Q09
Trust Me I'm A Jedi
  
 
Novy Q09's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Dec 2010
Miasto: okolice Sk-ce
Wiek: 33
Postów: 4 388
Tematów: 257
Podziękowań: 10 157
THX'ów: 2 376
Imię: Kacper
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 32
Plusów: 150 (+)
Novy Q09 150Novy Q09 150

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Novy Q09 na Youtube
Odp: Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum

Ja uważam że na forum zaczyna się tworzyć kółko wzajemnej adoracji, a komentarze i thanksy mają na celu dowartościowanie paru osób. I w dodatku coraz więcej wstawek jest robione na ilość a nie na jakość. Ludzie płacą wam za te komentarze i thanksy? Czy naprawdę lubicie być dowartościowani czymś co nie ma żadnej wartości? I jaki jest sens ścigania się o uploady? Jak masz mało kometów i thanksów i to Ci przeszkadza to przestań wrzucać utwory proste.

Ja natomiast uważam, że ponosi Cie fantazja. Nie obraź się, ale właśnie tego typu ludzie jak Ty wyniszczają środowisko Forumowe (tą wypowiedzią pokazałeś to bardzo wyraźnie). Wiecznie coś Ci nie pasuje, nawet kiedy jest miła atmosfera i ludzie chętniej wzajemnie wypowiadają się w tematach to jest źle - ponieważ szukasz od razu teorii spiskowych i dziury w całym. Chyba nie masz pojęcia co to znaczy tzw "kółko wzajemnej adoracji" (dziwie się, ponieważ posiadasz co najmniej kilka takich wypowiedzi), albo nie potrafisz zdzierżyć faktu że może być naprawdę fajny klimat w działach z muzyką. Najlepiej wszystko zniszczyć i każdego zbesztać - nie wiem jak to się dzisiaj nazywa, ale dawniej mówili na takie coś " trolowanie ".

Pokaż mi chociaż jeden temat na Forum, który ma w nazwie +4 i przymusowo nakazuje do komentowania, bądź dawania thanksa w ramach programu tzw " dowartościowywania się " - Ty masz jakąś totalną obsesję na tym punkcie. Poza tym jeśli masz tak wielkie niestrawności z nimi związane to omijaj je szerokim łukiem, zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Tak w ogóle to właśnie te tematy z +4 (i powyżej) często okazują się najciekawszymi, więc nie rozumiem o co Ci chodzi, inaczej jak tzw "ból tyłka" tego nazwać nie można.

Może pora wreszcie zrozumieć, że ludzie tutaj dzielą się muzyką i od nikogo nie wymagają niczego w zamian. Jednak podejrzewam, że każdy komentarz, każde podziękowanie wywołuje pozytywne emocje u osoby, która przygotowała konkretny temat.

Muzyka jest dla Ludzi, czyli dla Nas Wszystkich, dzięki niej stajemy się wrażliwsi, to ona często wprowadza Nas w lepszy stan, daje emocje i uczucia; także wybacz ale nikomu nie możesz zabronić wstawiania czy to 1 utworu, czy też 5 utworów, jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to najprawdopodobniej pomyliłeś miejsca.


edit.
na przyszłość mógłbyś pisać w osobnym poście takie wypowiedzi a nie edytować i dopisywać. Jak mi się coś nie podoba to piszę a nie liżę dupę i udaję że jest miła atmosfera. A co do uplodów trzeba wrzucić +8 aby zwrócić na dany temat uwagę. A potem zmusić do miłego komentowania no naprawdę genialne.

Last edited by Novy Q09; 29-12-2014 at 16:00.
Novy Q09 jest offline  
Novy Q09 dostał 4 podziękowań za ten post.