4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Knife Party - Australia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-11-2014, 18:47   #42
Wojtek Szczęsny
..:: Klubowicz ::..
  
 
Wojtek Szczęsny's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Wiek: 33
Postów: 11 320
Tematów: 2199
Podziękowań: 25 933
THX'ów: 116 487
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 168
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 59
Plusów: 950 (+)
Wojtek Szczęsny 950
Wojtek Szczęsny 950
Odp: Knife Party - Australia

Cytat:
Napisał orwell14 Zobacz post
Cóz, może jest tak "głęboki", ze "prawie wszyscy" okazaliśmy się na niego zbyt głupi.

Edit. zresztą sam sprawdź: włącz sobie w dowolnej kolejności Internet Friends, Apex, Bonfire, Antidote, Power Glove, Centipede i EDM Death Machine.
No niestety, ale chyba okazałeś się jednak zbyt głupi... Spodziewałeś się, że KP nie zaliczy progresu i będzie klepać cały czas dubstep? Niedoczekanie twoje! Wyczerpali pomysły ale za to są dziś kozakami w dubstepie. Nowy album jest dopieszczony i zróżnicowany co naprawdę rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Tak rzadko, że ludzie się przyzwyczaili do tego samego przejedzoneego i przesr..nego 423342 razy. To nie tom słun czy jacyś pompiarze co robią każdy kawałek w tej samej stylistyce, zmieniając tylko wokal

Cytat:
Napisał orwell14 Zobacz post
Czasem rzygać się chce od tego wszechobecnego na tym forum "muzyka ma mieć przesłanie, duszę", "nie rozumiesz jej". Jak chcę nad nią pomyśleć to słucham trance'u, a nie mocarnego E-H czy dubstepu. Bywa, ze oczekuje się od niej czegoś innego, właśnie takiej prostoty, a KP po prostu z***ało album.
powiedz mi, czy Ty jesteś zdrowy? Jak słuchasz Trance to myślisz nad muzyką a jak eh to już nie myślisz?
A jak te myśli wyglądają ?

"ku..wa ale wokal"
"jezuuuu drop, pływam w niebie"
"wpadam w transs.. mmmmmhmhmmmm"


ogarnij chłopie :D Muzyka elektroniczna nie ma przesłania tylko bawi nas dźwiękami, a jeżeli je ma to jest proste i polega na przyjemnościach, miłości czy jakiś pierdołach. Ja wiem, że może masz zajawki rozkminiania 2h tekstu z kawałka Armina ale to raczej dziwna zajęcie.




Album jest zróżnicowany i zajebisty Wszystko macie: Trap, Dubstep, Bigroom, House, Electro a wam jeszcze mało? Panowie każdy z kawałków dopieścili na maxa - nawet bigroomy mi się bardzo podobają bo brzmią świeżo i ciekawie jak "red dawn". Na szczęście album naturalnie został dobrze odebrany i oceniony. Jak zwykle jestem bardzo krytyczny jeżeli chodzi o muzykę to teraz was w ogóle nie czaję.R4V napisal dobrze: ten album chyba oczyści grono słuchaczy KP z pseudofanów i znawców za 5zł. Na szczęście takich osób co przesłuchały dwa kawałki po 10sek nie jest dużo i album będzie w top10 roku jak nic Pozdrawiam

Last edited by Wojtek Szczęsny; 17-11-2014 at 22:34.
Wojtek Szczęsny jest offline   Reply With Quote
Wojtek Szczęsny dostał 5 podziękowań za ten post.