4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-11-2014, 17:57   #21
Eleir
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 05 Sep 2014
Miasto: Kraków
Wiek: 28
Postów: 187
Tematów: 22
Podziękowań: 9
THX'ów: 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Eleir 1
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Cytat:
Napisał d@ny Zobacz post
Alesso ma racje, ale mam nadzieje że w tym co mowił brał również siebie pod uwagę, edm już od kilku lat zaczęło schodzić na psy aż dotarło do pewnej bariery przy której już niżej zejść się nie da, to już jest praktycznie hands up, doszło do tego że łupanka + jakiś tam vox zapewnia sukces na liście przebojów w eska tv które osobiśce dla mnie już nie istnieje i to jest wyznacznikiem standardów muzycznych XXIw. do tego dochodzę te młode kiepy typu dvbbs czy garrix powtarzające się z trackami jakby igła w gramofonie sie zawiesiła, przykro sie robi, bo sluchając tej muzyki jeszcze kilka lat temu człowiek czuł przyjemność z jej słuchania a teraz uszy krwawią, ale cóż ewolucja nie zawsze zmierza w prawidłowym kierunku.
Moim zdaniem trochę przesadzasz. Garrix jak na takiego młodego gościa naprawdę daję rade. Nie każdy jego kawałek mi się podoba, ale większość pod względem technicznym jest naprawdę dobra. Styl? Kwestia gustu. EDM schodzi na psy? To po co się "katujesz" i ci cieknie z uszu? Ano tylko po to by popłakać i ponarzekać jak to nasze społeczeństwo ma w naturze. Powiem tak. Słucham naprawdę róźnych gatunków i podgatunków i w playliscie potrafię mieć np. 1.Hardstyle,2.Rockowa nutka.3 Bigroom. 4. Trance.
Nie rozumiem ludzi takich jak ty. Ja np. nienawidzę arabskiego popu. I wiesz co robię? Zwyczajnie w świecie tego nie słucham. Tobie też polecam skoro tak bardzo cię bolą bigroomy, bo jeszcze ci uszy amputują.

I nie wal smutów, że obecnie nie ma nowych dobrych kawałków. Są ale trzeba dobrze poszukać, bo jak masz zamiar słuchać jedynie tych najbardziej znanych i komercyjnych to się nie dziw, że kawałki są robione, by szybko wpadły w ucho i mają prostą melodię.

/edit
Żeby nie być gołosłowny dodaje pierwszy lepszy przykład, że obecnie są producenci, którzy tworzą muzykę piękną i z emocjami. Kawałek praktycznie z przed tygodnia.
DubVision - Turn It Around

Last edited by Eleir; 11-11-2014 at 10:36. Powód: Dodaje argument mojej opinii
Eleir jest offline   Reply With Quote
Eleir dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents