4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Faza grupowa LM 2014/2015
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-11-2014, 11:55   #93
JJU
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 3 083
Tematów: 140
Podziękowań: 1 466
THX'ów: 4 943
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Faza grupowa LM 2014/2015

Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
Jakbyś ruszył głową JJU co Ci się nie zdarza w porównaniu do zaczepek to byś pojął, że skoro odnoszą sukcesy to zaczynają się hejty - czyli takie frajerskie pisanie, że poziom Schalke, czy Leverkusen chociaż oczywistym jest, iż te kluby mogą sobie pomarzyć o sukcesach jakie odnosi Juventus i Ty doskonale o tym wiesz
Jakie to są sukcesy? Jeśli ogromnym sukcesem jest wygrywanie ligi włoskiej to ja Ci zaraz mogę pokazać gdzie od 2-3 lat jest liga włoska na podstawie "sukcesów" w Lidze Mistrzów. Bo to chyba jedyny wyznacznik jaki możemy wziąć pod uwagę, tu się musisz zgodzić i to są suche fakty, bo lig w żaden sposób porównać się nie da
PS. Schalke w dwóch ostatnich latach wychodziło z grupy, Juventus raz i doszedł do ćwierćfinału. No ja myślę że to można uznać za coś równoważnego. Ligi Europy nie liczę, bo tam nie wiadomo kto chce grać na poważnie a kto nie.

I zostawmy temat, dla mnie Juventus to europejski średniaczek i koniec kropka, nie zmienisz tego. I nie odbieraj każdego postu o tej drużynie jako zaczepki, bo chyba zbyt osobiście podchodzisz do tematu i Cię nosi niepotrzebnie.

Last edited by JJU; 09-11-2014 at 12:08.
JJU jest offline   Reply With Quote
JJU dostał 2 podziękowań za ten post.