4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-11-2014, 11:24   #16
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 391
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Cytat:
Napisał D-Verso Zobacz post
Czemu znów ludzie się kłócą o swoje przekonania muzyczne...to jest jak z kolorami "a bo mi się podoba zielony" albo "wolę chipsy od czekolady"...

Czasem mnie to śmieszy jak producenci przechwalają swoją muzykę...ale cóż, to taki zwykły marketing i chęć przekonania ludzi do siebie.

Pozdro.
Chyba nie za bardzo zrozumiałeś o co chodzi On nie przekonuje do konkretnego gatunku tylko do poszukiwania wartościowej muzyki. Mówiąc wartościowej mam na myśli takiej, która zwiera emocje. Niezależnie czy jest to smutek, radość czy cokolwiek innego. Brak emocji świadczy o utworze stworzonym bez jakiegokolwiek zaangażowania. Najczęściej przez ghost producenta dla którego liczy się tylko hajs za kolejne zlecenie Jeśli odnajdujesz emocje w HS, DNB, Indie/Nu Disco czy czymkolwiek innym tzn. że ktoś wykonał swoją robotę tak jak należy. To tak w większym skrócie
P4SIO jest offline   Reply With Quote
P4SIO dostał 2 podziękowań za ten post.