4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Produkcja Utworów muzycznych - ghost productions
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-10-2014, 21:37   #27
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Produkcja Utworów muzycznych - ghost productions

Jest dobrze... Albo i nie jest. Jako ghost-producenci zgarniamy najmniej fejmu. Nikt mnie we branży nie kojarzy, nikt mnie nie zna i nikt nie chce collabować. Mówią, że nie jestem jak Blasterjaxx a tym bardziej jak Slayback. Trochę frustracji muszę tutaj wylać. Fucha jest spoko. Siedzisz 8h w biurze w słuchawkach i jak szefo przechodzi to udajesz, że gręcisz tą gałę. On mało wie, nie liczy się jak i ile kręcisz, bylebyś ukręcił. Dlatego często dla beki wrzucamy w playlistę Automation z master volume... Eh. Stary się nie skapnie nawet, że te wszystkie klipy poukładane na projektach to jedna i ta sama funkcja...

Jest jeden, może dwóch takich, co umieją zwojować fanfary podczas zebrań. Jednym z nich jest Remek, pisałem Wam kiedyś, że to równy ziomek i dużo umie. Drugim jest Robercik. Ten co przekręt to w bani się nie mieści. Ostatnio afera, że Roberto rzekomo ma ghost producenta zatrudnionego u... ghost producenta (Roberta). Ale jazda, szefo konkferencje na Skajpie zrobił o 21, że na jutro wszyscy mamy mieć klientelę w top3 bitporta inaczej nas wy*******i. 22:32, nerwowo odświeżam skrzynkę mailową...

Od wczoraj beka we firmie jest z Blasterjaxx, że zbankrutowali i inwestycja z DJMAGTOP100 im się nie zwróciła... Dolarsy poszły się ssać, Blasterjaxx nie wygrali... BO WYGRAŁO BOOLYWOODOWE DMITRY VEGAS I LIKE MIKE !! HAHA... Poszła nawet plota, że przyszły track od DV&LM ma się zwać "BOLLYWOOD" na cześć wszystkich głosujących Hindusów i ich wielodzietnych rodzin z kropkami na czole!

Szefo zapowiedzial mi coaching jutro... Ponoć ostatnio zainstalowali nam moda przy FL'u, że nagrywa wszystkie dźwięki. U mnie był kilkukrotnie sprawdzany na zmianie, bo niczego nie nagrał (HEHE). Powiedziałem technikom, że musi ten cr_ack coś pier.doli :D
Stary się jutro zdziwi na coachingu, że będzie miał 8 godzin ciszy... Przecież widział jak suwam suwakami posuwając suwag od master voliuma w Nexusie.



8godzin dnia dzisiejszego... #pełnąParą, #RobimyHita, #RemekPomagier, #Pomoc, #FL10wCRACK, #PolishBoy, #Work, #Warsaw, #Poland, #PracaUszlachetnia, #Zapie.dolŻeNieMaKiedyBankówZaładować
__________________

Last edited by Sanbit; 29-10-2014 at 21:47.
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 12 podziękowań za ten post.