4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł TomorrowWorld i Kygo, czyli spróbujmy czegoś nowego!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-10-2014, 07:41   #26
gabriel2012
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Dec 2011
Miasto: Polska
Wiek: 31
Postów: 792
Tematów: 30
Podziękowań: 144
THX'ów: 78
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
gabriel2012 6
Odp: TomorrowWorld i Kygo, czyli spróbujmy czegoś nowego!

Cytat:
Napisał PostScriptum Zobacz post
ja nie widzę wielkiego szału na tym video którego zlinkowałeś w pierwszym poście

jak się ludziom spodobało to fajnie, o to w tym chodzi ale tu to się może spodobało 1% publiki
nie wiem po czym oceniasz ten 1% ,ludzie się świetnie bawią ,w przeciwieństwie jak gra W&W itp po kolei te same dropy w innej kolejności przez cały event
Cytat:
Napisał Grosso Zobacz post
Znam jego kawałki od jakiegoś czasu, bardzo mi 'siadły'. Po przeczytaniu publikacji w 'billboard'zie a następnie na 'dancing astronaut' wydaje mi się że to chwilowe 'zastępstwo' za aviciiego na mainstage'u jest za sprawą jego menagera notabene bardzo dobrego. Skoro pod sceną stoi rzesza i czeka na największe gwiazdy edm to taki występ to dar od Boga, bądź... sprytna marketingowa zagrywka - podwalina nowego nurtu? Chyba tak. Nagle wszystko zwalnia, a wszyscy dobrze się bawią. Nie można sobie lepiej tego zaplanować. Kygo podpisał już dość poważne kontrakty m.in. z Sony którego mgmt powiedział "Daliśmy mu globalny zasięg dla jego globalnych brzmień.' Świat stoi otworem, i z jednej strony to bardzo dobrze. Przebasowany świat edm'u już wielu obrzydł (np. mnie ) przez co Kygo pojawia się w idealnym momencie. Mam nadzieje że tropical house rozkręci się w 2015 na dobre
też mam taką nadzieję ,ze wygryzie także erę dropów
gabriel2012 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali gabriel2012 za ten post: