4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Straż miejska skatowała 20 latka za brak dokumentów
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-10-2014, 17:40   #7
Novy Q09
Trust Me I'm A Jedi
  
 
Novy Q09's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Dec 2010
Miasto: okolice Sk-ce
Wiek: 33
Postów: 4 388
Tematów: 257
Podziękowań: 10 157
THX'ów: 2 376
Imię: Kacper
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 32
Plusów: 150 (+)
Novy Q09 150Novy Q09 150

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Novy Q09 na Youtube
Odp: Straż miejska skatowała 20 latka za brak dokumentów

Fakt faktem potraktowali go brutalnie, ale na poszkodowanego było wcześniej ok. 40 zgłoszeń głównie za zakłócanie porządku. Wydaje mi się że to nagranie było ukartowane przez chłopaka. Nie bronie straży miejskiej bo faktycznie przegięli. Zawsze byłem i jestem za rozwiązaniem tej formacji. Ale trzeba mieć też na uwadze, że chłopak też nie jest bez winy jeżeli tyle razy miał do czynienia ze strażą miejską. Bo jak by ktoś tyle razy zakłócał porządek pod twoim domem czy blokiem mimo wcześniejszych kar, to tez by was szlak trafił. Ogólnie za taką recydywę to sąd powinien znacznie bardziej go ukarać. W tym przypadku straż miejska przekroczyła swoje uprawnienia i to nie podlega wątpliwości ale też trzeba wziąć pod uwagę wcześniejsze konflikty chłopaka z prawem i to że nagle znalazł dyktafon i się tak łagodnie odzywał do strażnika.

stara sprawa też ze Szczecinka.
Cytat:
Z kolei w 2002roku inny strażnik został skazany za to, że wywiózł w ustronne miejsce żebrzącego obywatela Rumunii, przeszukał go i zabrał kilkaset złotych. Jeszcze w latach 90. SM "zasłynęła” w całym kraju sposobem na pozbywanie się z ulic rumuńskich Romów – zgarniała ich, wywoziła na dworzec kolejowy, wsadzała do pierwszego lepszego pociągu i ekspediowała w Polskę.
źródło: GK24.PL - Koszalin, Zachodniopomorskie - informacje, artykuły, wydarzenia.

Last edited by Novy Q09; 24-10-2014 at 17:55.
Novy Q09 jest offline