4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Na ratunek Muzyce, czyli wprowadzenie do projektu „Dance Music Aristocracy”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-10-2014, 08:18   #4
Oskarro
..:: true Member ::..
  
 
Oskarro's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Jun 2011
Miasto: Warszawa
Postów: 1 440
Tematów: 37
Podziękowań: 52
THX'ów: 538
Imię: Oskar
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 14 (+)
Oskarro 14
Odwiedź profil Oskarro na Facebook Odwiedź profil Oskarro na Soundcloud.com
Odp: Na ratunek Muzyce, czyli wprowadzenie do projektu „Dance Music Aristocracy”

Rozwój muzyki jest nieunikniony
Jak historia pokazuje przez te wszystkie lata mainstreamowe gusta co jakiś czas zmieniają swój kierunek na coś zupełnie innowacyjnego.
Nie chodzi tutaj nawet o zmianę samego gatunku, a o konkretny trend, coś co jest modne, chwyciło i co ważniejsze coś na czym można się wypromować i zarobić.

Kolega wyżej podał przykład "Epic", który narobił sporego zamieszania, i którym - nie ukrywam - sam się swego czasu podniecałem
Wracając do mojej myśli podałbym przykład chociażby Garrixa - człowieka, który wypłynął niewiadomo skąd, bez mocnego nazwiska i stworzył banalne (może nie banalne, a raczej bardzo proste) brzmienia, które chwyciły i które przez pewien czas nie tylko trzymały się szczytów rankingów, ale także były swoistą inspiracją dla muzycznego świadka.


P.S.
Było nawiązanie do pijaka, troszkę niżej przeczytałem o morzu, a mi niestety nic ciekawego na momencie do głowy nie przyszło ))
__________________
Oskarro jest offline   Reply With Quote
Oskarro dostał 2 podziękowań za ten post.