4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Daft Punk, Avicii i Calvin Harris nominowani przez BMI do nagrody „Utwór Roku”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-10-2014, 12:34   #7
Maarten Metz
I'm From Another World
  
 
Maarten Metz's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Sep 2011
Miasto: Katowice
Wiek: 34
Postów: 28 950
Tematów: 762
Podziękowań: 48 706
THX'ów: 31 540
Nominated Tematy Tygodnia: 3
Nominacje T.T. : 387
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 445
Plusów: 50 (+)
Maarten Metz 50
Odwiedź profil Maarten Metz na Facebook Odwiedź profil Maarten Metz na Mixcloud
Odp: Daft Punk, Avicii i Calvin Harris nominowani przez BMI do nagrody „Utwór Roku”

Cytat:
Napisał orwell14 Zobacz post
Do Calvina Marteen niepotrzebnie się przyczepił, ale z aviciim racja, to chyba kandydat z muzyki country bo edm to nie jest na pewno.
Moją muzyką nie jest EDM... Ja swoją ulubioną muzykę określam mianem różnorodna muzyka elektroniczna...
Czym jest EDM EDM - Electronic Dance Music. Czyli EDM to taneczna muzyka elektroniczna. Najbardziej mnie zastanawia tutaj słowo: "taneczna". Jaką muzykę elektroniczną można uznać za taneczną, a jaką nie Ja mam swoje zdanie na ten temat. Taneczna elektronika to ta najbardziej zbliżona do popu, ta najbardziej komercyjna. Taką muzykę tworzy właśnie choćby Calvin Harris, Avicii, Guetta, Afrojack i inne gwiazdeczki...
Czy np. Trance można uznać za taneczną odmianę elektroniki Hmmmm... No wikipedia np. uznaję Trance za część EDM-u. Ale według mnie ten prawdziwy Trance jest muzyką nie dla ciała, a dla ducha... To nie jest muzyka do tańca
Tak samo chociażby Dubstep.... To też nie jest muzyka o tanecznym charakterze....

Muzyka do tańczenia to według mnie: pop, dance, disco polo , no i te najbardziej komercyjne odmiany elektroniki (pseudo-elektroniki), jak: bigroom progressive house, bigroom electro czy też te nowe wynalazki typu future house czy za przeproszeniem b**nce...
__________________
Maarten Metz jest offline   Reply With Quote