4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Produkcja Utworów muzycznych - ghost productions
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-10-2014, 20:57   #24
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Produkcja Utworów muzycznych - ghost productions

To karygodne porównywać naszą branże do Sienkiewiczowej sztuki.... To wielki człowiek był, zasłużony narodowi Polskiemu... My to zwykłe czereśniaki robiące pompę pod zamówienie... Rysiek podpowiada na ucho, że "takie trochę urwy jesteśmy, bo robimy dobrze za hajsy niemałe"... Ale... co tam, wali mnie to, co Rysiek mówi... Hajsy są to uj w to
Pogadam z Remkiem, bo czaił coś ostatnio o mute na masterze, czy coś... Nie wiem o co mu chodziło, bo już lekko w czubie mial, ale ma mi pokazać. Miało być wiele zapowiedz, jakieś sondclondy, jakieś coś tam i tak dalej. Ale my czasu nie mamy... Żonka ostatnio u mnie jakaś nastroszona chodzi, pióra tu i ówdzie, muszę z listonoszem pogadać, bo mówił, że i jego taka przypadłość nadeszła. A muzycznie... po staremu (U VINAJÓW TEŻ). A'propos... Słyszałem, że klepią remix dla IGLESJASA... 6 remix na tym samym projekcie jadą. Plota chodzi we firmie, że VINAJE kompa nie wyłączają, tylko co wyjdzie nowy singiel to oni PYK i wokale w projekcie zamieniają, później EXPORT TO MP3 i śją bałwany do szpinnin... A tam nie lepsze bałwany, wyślesz, podeślesz... Mówisz, że znasz Georga from Spinnin i jesteś na bitporcie w poniedziałek przed 13:00
Branża, branża, dobranoc
Ps. Wpis w sobotni poranek.
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 12 podziękowań za ten post.