4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jaką kamerkę samochodową wybrać?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-10-2014, 07:32   #2
SpearHead
..:: true Member ::..
  
 
SpearHead's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Jul 2008
Miasto: Wrocław
Postów: 357
Tematów: 28
Podziękowań: 143
THX'ów: 91
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 24 (+)
SpearHead 24
Odp: Jaką kamerkę samochodową wybrać?

Kolego powiem ci tak, kamery w tych cenach maja zbliżone parametry, i one wszystkie dają rade , ja obecnie mam taką Rejestrator Jazdy OVERMAX OV-CAM-04 FULL HD + 32GB (4641429339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Jestem z niej zadowolony nagrywa bardzo dobrze i obraz i dźwięk prosta w obsłudze.
Jednak kolego pamiętaj nie ważne jaka kamerkę kupisz istotną rzeczą jest tez dobranie odpowiedniej karty pamięci karta musi być minimum 6 klas a najlepiej klas 10 i prędkość zapisu tez musi być odpowiednia . Ja na początku miałem kartę 32GB prędkość zapisu30MB i odczytu 10MB i kamera się przycinała nie nadążała z zapisem, teraz mam kartę 32GB prędkość zapisu 80MB i odczytu 30MB i jest ok.
Co do wyboru kamery to powiem ci ze kolega kupił kamerę za 70 zł w Biedronce i jeździ z nią już 2 lata i nie narzeka .Wiadomo ze im droższa i lepszej firmy zawsze ma jakieś atuty ale nawet te tanie daja rade ,ja bez problemu jestem w stanie odczytać rejestracje mijającego mnie auta ,ale tez zależy jakie warunki pogodowe są . Do odtwarzania na kompie tez trzeba sobie ściągnąć jakiś dobry program do odtwarzania.



ps. na you tube jest masa filmików z rożnych kamer

Last edited by SpearHead; 02-10-2014 at 07:34.
SpearHead jest offline  
Użytk. którzy podziękowali SpearHead za ten post: