4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Polscy siatkarze mistrzami świata!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-09-2014, 19:04   #15
matteo
..:: Klubowicz ::..
  
 
matteo's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Sep 2010
Miasto: in trance heart
Postów: 1 710
Tematów: 274
Podziękowań: 4 442
THX'ów: 14 636
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 13
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 27
Plusów: 44 (+)
matteo 44
Odp: Polscy siatkarze mistrzami świata!

Cytat:
Napisał Maarten Metz Zobacz post
Doceniam sukces Naszych polskich siatkarzy. Super, że udało im się wygrać MŚ.
Ale nienawidzę tych zasranych porównań polskich siatkarzy do polskich piłkarzy
Ja od małego interesuję się przede wszystkim piłką nożną, a zwłaszcza polską piłką. Zawsze piłka nożna będzie moim ulubionym sportem, to się nigdy nie zmieni. Wk***ia mnie takie myślenie Polaków: że trzeba kibicować tym Naszym sportowcom, którzy osiągają sukcesy. Bo np. takim siatkarzom to warto kibicować, a piłkarzom nie, bo to łamagi...
PIŁKA NOŻNA JEST NAJPOPULARNIEJSZĄ I NAJWAŻNIEJSZĄ DYSCYPLINĄ SPORTOWĄ NA ŚWIECIE. SUKCESY W TEJ DYSCYPLINIE MAJĄ NAJWIĘKSZĄ WARTOŚĆ.
Ja jestem kibicem piłkarskiej reprezentacji Polski, polskich klubów reprezentujących Nasz kraj w rozgrywkach europejskich, polskich piłkarzy grających za granicą i ogólnie Naszej ligi, żeby się rozwijała. I kibicuję Polskim piłkarzom zawsze na dobre i na złe (choć ostatnio jest tylko źle).
Poza tym siatkówki nie oglądają w każdym zakątku świata... A piłkę nożną ogląda się wszędzie i w Afryce i we wszystkich krajach Ameryki Płd, w Azji... Siatkówka nie ma takiego zasięgu...

Podsumowując Sukces Polskich siatkarzy jest niepodważalny. Gratuluję chłopakom.
Ale większą wartość na pewno miałby sukces Naszej piłkarskiej reprezentacji, czy to w ME, czy w MŚ...
A i w piłce nożnej jest dużo większa konkurencja, trudniej się wybić... No i przede wszystkim duża kasa... Bez niej nie ma szans na sukcesy...
Sto razy trudniej jest wyszkolić dobrego piłkarza niż siatkarza... Piłka nożna wymaga większych inwestycji... A Polska to przecież biedny kraj... Tylko bogaci mają dobrych piłkarzy taka jest prawda!


DRAMAT
matteo jest offline   Reply With Quote
matteo dostał 4 podziękowań za ten post.