4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Czy słuchanie Hands Upu to dziś obciach?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-09-2014, 23:58   #19
SilesiaRave89
..:: true Member ::..
  
 
SilesiaRave89's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Sep 2011
Miasto: Śląsk Opolski
Wiek: 34
Postów: 412
Tematów: 44
Podziękowań: 779
THX'ów: 436
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 1 (+)
SilesiaRave89 1
Odwiedź profil SilesiaRave89 na Youtube
Odp: Czy słuchanie Hands Upu to dziś obciach?



Powiem tak: Ja rowniez bylem wielkim milosnikiem HU i to juz od podstawowki wtedy czesto ogladalem na starej Vivie niemieckiej program Club Rotation z Daisy Dee i tam czesto grano wlasnie teledyski HU ,Hardtrance and more i bylem z tym gatunkiem zwiazany az do poczatku 2013 r w koncu u nas w Opolskim w Discoplex A4 to byla mekka tego gatunku az do polowy 2010 roku wieksza czesc bo ok 78% sobotniego grania stanowil zawsze HU (Wrzucalem juz wiele setow ,to napewno co nie ktory z was slyszal) i ludzie moja generacja to lubila bardzo. Obecnie ta sprawa wyglada calkiem inaczej otoz do polowy 2013 jeszcze organizowano u nas w A4 wyzej spomniane przez Vinylside (Back to Handsup Party). I mozna bylo u publicznosci zauwazyc ze dzisiejsza mlodziez nic z tym nie umie juz zaczac ,duzo myslalo nawet ze gra sie Hardstyle z vocalem poniewaz no nie ukrywajmy Hu swoja moc ma i w wyniku czego parkiet robil sie pusty ,jeszcze jak grano 'bootlegi' ktore znane sa z radia jak Hangover (THT Remix) to jakos to lapali ale normalne wlasne producje niestety juz nie dlatego sami rezydenci mowili to sie juz nie oplaca w tych czasach i ja sam juz tego gatunku prawie wogule nie slucham bo tak niestety jest z muzyka moda sie zmienia bo przeciez jak by caly czas byla ta sama muzyka to by sie wszystkim znudzilo i wogule wszystkie kluby by poszly na torbami. Uwazam rowniez ze dzisiejsze Electro ma prawie taka sama moc jak Handsup poniewaz sa progressivy ktore maja cudowne vocale dropy takze mocne ktore rwa do tanca. Nawet przez dzisiejszy trend Manian osiagnal swiatowy poziom z wspoluczestnikiem projektu ' twoloud' czego by z Handsup niestety nie osiagnal dzisiaj jak i wtedy w czasach swietnosci. Moj dobry przyjaciel Lars Bögge czyli DJ Gollum takze bys zmuszony do 2 projektu Electro-House bo z HU by juz daleko nie zaszedl oprocz tego pracuje jako listonosz , podobnie z Slobodanem Petrovic (Pulsedriver/Topmodelz) . Mlodzi ludzie w polsce czego kiedys za moich czasow sie z tego wysmiewano tylko wola dzisiejsze 'Pompkowe Disco Polo rodem z Rumuni' wszystko zaczelo sie od Ona Tanczy dla mnie i nieszczesnego 'Polo TV' zauwazam to i u nas w klubie bo niestety czesto szefostwo zaprasza tma zespoly DP i to na duza sale klubowa w sobote (tez mi sie to nie podoba ale coz zrobic) i widac iz naprawde publika szaleje za tymi discopolowcami chocby to byly 'wielkie gwiazdy' natomiast jak przyjedzie jakis DJ to niema zbytnio reakcji moze nie ze calkiem ale zdecydowanie mniej niz przy Disco Polo. Przykladowo w piatki u nas prawie rok byly organizowane 'ELECTRO NIGHT' gdzie bylo zero komercji ,byli i gwiazdy jak Mikro , ARTENTO DIVINI ktory grywa i po festivalach ale na parkiecie moze tylko z 5 ludzi momentami nawet pusto bo wiekszosc bylo na sali disco-dance ze wzgledu After Party ,Andre lub innych discopolowcow ktorych tez w ten sam dzien zapraszali. Dlatego wzniesiono ta impreze i sala duza w piatki zamknieta.







JEDYNA PROPOZYCJA Z TYCH NOWYCH KTORA WYSZLA PODOBA MI SIE TA ,VOCAL SCARLET POWALA NA KOLANA MELO TAKRZE ALE TO NIESTETY JESZCZE TYLKO WYJATKI bo sam Daniel Winter mi kiedys powiedzial ze ma brak pomyslow , a jezcze 2 lata temu planowal Black Toys 8






https://www.youtube.com/watch?v=rd5JB4vJcVc

Last edited by SilesiaRave89; 22-09-2014 at 00:10.
SilesiaRave89 jest offline   Reply With Quote
SilesiaRave89 dostał 4 podziękowań za ten post.