4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Czy słuchanie Hands Upu to dziś obciach?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-09-2014, 14:11   #12
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 871
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Czy słuchanie Hands Upu to dziś obciach?

Ooooo ! Czekałem na taki temat

Słuchanie muzyki Hands Up nigdy obciachem nie było ! Dziś odpalenie tego gatunku powinno być DUMĄ ze względu na to, że większość podnieca się prostą konstrukcją komercyjnego tracku, który po tygodniu ląduje w "magazynie" ze względu na "przejedzenie"...

Bardzo często w RadioParty.pl można usłyszeć Hands Upowe audycje właśnie prezentowane przez moją osobą. Trzeba mieć szacunek do gatunku na którym się człowiek wychował. Szkoda tylko, że muzyka idzie w dół a nie w górę a wesoły HU został wygryziony ze sceny przez "coś" co w każdej nucie ma to samo

Obecnie problem polega na tym, że większość Hands Upowych producentów poszła za modą i produkuje kupę. Mimo wszystko cieszy mnie to, że do robienia gówna zmienili przynajmniej nazwę a ich Hands Upowa ksywa została "nienaruszona" bo jak widzę teraz duety "W&W & Headhunterz" to mi się nóż w kieszeni otwiera. Co więcej ? Jak widać nie wszystkim EDM-y zjadły mózgi i są jeszcze dobrzy producenci, którzy właśnie ten gatunek podtrzymują

W naszym kraju jednak nie ma na co liczyć. Kluby od tak nie zaczną grywać Hands Upów, ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy teraz jest era Marcinów Garrixów i VINAIów. Myślę jednak, że znane lokale od czasu do czasu powinny organizować imprezy pod szyldem "Back To Hands Up", aby była właśnie jakaś odskocznia. Większa promocja nut i uznanie tego gatunku przez ludzi, którzy go nawet nie kojarzą (gimby) być może ponownie pozwoliłoby to odnieść sukces. Jednakże jak widać w Polsce jak wszędzie wolą iść na łatwiznę. Poza tym znani "dejoci" po takiej imprezie zostaliby pewnie ostro okrojeni ze swojej standardowej "pensji" ze względu na totalny brak umiejętności do gry a to też jeden z głównych powodów braku w/w projektu imprez

HANDS UP WILL NEVER DIE !
__________________

Last edited by Vinylside; 21-09-2014 at 14:42.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 6 podziękowań za ten post.