4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Polska zawsze musi się wyróżniać... niekoniecznie od dobrej strony
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2014, 10:50   #9
Wojtek Szczęsny
..:: Klubowicz ::..
  
 
Wojtek Szczęsny's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Wiek: 33
Postów: 11 321
Tematów: 2200
Podziękowań: 25 939
THX'ów: 116 487
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 168
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 59
Plusów: 950 (+)
Wojtek Szczęsny 950
Wojtek Szczęsny 950
Odp: Polska zawsze musi się wyróżniać... niekoniecznie od dobrej strony

Cytat:
Napisał JJU Zobacz post
Nie ma to jak zrobić zdjęcia śniadań z najbiedniejszych szpitali w Polsce i napisać że to obiad. To taki poziom TVNu, tylko w odwrotną stronę.
Ale chrzanisz stary Chyba sam robisz w TVN. Byłeś w szpitalu ostatnio? To właśnie taki poziom cebulaka który wiedzę czerpie z.. no właśnie skąd Ty czerpiesz wiedzę ,że potrafisz być tak bezczelny?
Na początku roku przebywałem w największym szpitalu w okolicy czyli w Wojewódzkim Szpitalu im Św Łukasza w Tarnowie który jest najnowocześniejszym i największym w mojej okolicy i jadłem tam właśnie taką biedę jak na fotach wyżej. Porównywanie nas do bogatej Francji którą stać póki co na żywienie murzynów z afryki też się mija z celem. Prawda jest taka, że śmieć z więzienia je lepiej a wy jedziecie biednego PS który pokazuje wam prawdę. Dobrze, że miałem możliwość jedzenia śniadania i kolacji które mi rodzina i znajomi przynosili bo się zagłodził tam tym bardziej, że nie wstawałem z łóżka przez dwa dni od operacji a jadalne był tylko (niektóre) obiady. Dodam, że nie jestem burżujem któremu trzeba specjalnie dogadzać. Pół roku później z niewyleczoną nogą ZUS wysłał mnie do pracy mimo opinii Lekarza który mnie operował oraz fizjoterapeuty który prowadzi moją rehabilitację !- na szczęście mam normalnego szefa który pozwolił mi wziąć urlop bezpłatny bym miał czas się doleczyć.
Polecam yebnąć się w główkę każdemu po kolei który się przyp... do pisania prawdy o naszym kraju.


"populizm", "tvnowiec" - wstydźcie się

Last edited by Wojtek Szczęsny; 31-08-2014 at 11:09.
Wojtek Szczęsny jest offline  
Wojtek Szczęsny dostał 2 podziękowań za ten post.