4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-08-2014, 14:00   #29
SebaPok
..:: Bywalec ::..
  
 
SebaPok's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Aug 2014
Miasto: Oświęcim
Wiek: 33
Postów: 58
Tematów: 1
Podziękowań: 0
THX'ów: 11
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
SebaPok 2
Odp: [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"

Swoją przygodą z muzyką zacząłem od Hip-Hopu i Rapu. Nomen omen wtedy była na to "Moda" wszędzie było tego pełno, prawie wszyscy koledzy tego słuchali. Wpadło mi to w ucho i też zacząłem słuchać, z tą różnicą że mi nie było wszystko jedno czego słucham. Od początku obrałem pewien styl i zagłębiałem się w niego. Nadal lubię sobie posłuchać Rapu zarówno polskiego jak i amerykańskiego ale wolę wracać do starszych kawałków. W tym samym czasie modne było słuchanie setów z Energy2000 lecz nie przypadły mi one zbytnio do gustu, wolałem sobie poszukać jakiś konkretnych kawałków. Nie zamykałem się na jeden gatunek, po prostu starałem się znaleźć w każdym coś co mi pasuje i podoba się. Zagłębiłem się tym gdy zacząłem jeździć do klubów. Wtedy słuchałem dużo Elektro, Elektro Hause, Techno i tak zostało do dziś.
Moda na muzykę może za równo pomóc jaki i zniszczyć pewien gatunek muzyczny. Nie za sprawą słuchacza, ale wytwórni muzycznych które nastawione są tylko i wyłącznie na zarobek.

Last edited by SebaPok; 24-08-2014 at 14:00.
SebaPok jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali SebaPok za ten post: