4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Beatport ujawnia garść interesujących statystyk z ostatnich 10 lat
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-08-2014, 19:05   #17
RKO
..:: true Member ::..
  
 
RKO's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Feb 2011
Miasto: Polska
Wiek: 30
Postów: 289
Tematów: 24
Podziękowań: 198
THX'ów: 185
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
RKO 1
Odp: Beatport ujawnia garść interesujących statystyk z ostatnich 10 lat

Bardzo ciekawe statystyki. Zgadzam się ze słowami autora odnośnie braku docenienia wkładu Deadmau5 w rozwój EDM. Martin Garrix zrobił kilka cieszących się popularnością utworów, i ludzie już go obwieszczają Bogiem. Litości Panowie.

Pragnę nie zgodzić się z twierdzeniem, że House powoli odchodzi do lamusa. Owszem House jako taki traci na rzecz jego podgatunków np. wspomniany Deep House, jednak nie skreślałbym go od razu. Moim zdaniem House ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Strasznie blado wyglądają w tym rankingu Trance, Breaks a zwłaszcza Dubstep. Mam nadzieję, że Dubstep jeszcze się podniesie i że artyści nie będą uciekać od tego gatunku, bo jest on jednym z moich ulubionych. Wracając do Trance, to stwierdzenie, że traci dlatego, że artyści rezygnują z niego jest trochę na wyrost. Wydaje mi się, że na przestrzeni kilku lat trance stracił bardzo na jakości. W mojej ocenie starszym wiekowo artystom brakuje nowych pomysłów, a młodsi zamiast pobudzać ten gatunek, to idą w kierunku Big Rooma czy Deep House.

Cytat:
dajcie mi tych ludzi co twierdza ze Blasterjaxxy i inne pierdy sa lepsze od Joel'a

NA STOS Z NIMI
POLAĆ TEMU PANU, DOBRZE GADA

Last edited by RKO; 23-08-2014 at 19:05.
RKO jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali RKO za ten post: