4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Program Problem z VST ReFX Nexus 2 przy ładowaniu banków
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-08-2014, 16:21   #8
Matikte
..:: true Member ::..
  
 
Matikte's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jul 2011
Miasto: Kwidzyn
Wiek: 34
Postów: 395
Tematów: 19
Podziękowań: 657
THX'ów: 337
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Matikte 4
Odp: Problem z VST ReFX Nexus 2 przy ładowaniu banków

Cytat:
Napisał arent Zobacz post
Witam
Mam do was ogromną prośbę. Posiadam orginalnego nexusa ver 2.6.5 z elincenserem. Jak mogę teraz wgrać te nowe expansiony pobrane z sieci. Nadmienię że wgrywanie poprzez funkcję sys nie jest mi obce. Jednak przy pobranych expansionach z sieci często wyświetla się że brak licencji. Czy jest wogóle możliwość wgrywania nowych ex z sieci do tej wersji programu. Jestem w tym temacie świerzy więc wybaczcie mi jeśli coś w moim pisaniu i mojej prośbie jest nie tak. Matikte piszesz że:
Przy wrzutach (np. na thepiratebay) masz opis instalacji + w takich ściągniętych paczkach często znajduje się readme od grup *******skich typu AiR i tam posiłkowałbym się informacjami, osobiście nie używam nawet Nexusa ale wiem, że te najnowsze expansiony jeżeli da się uruchomić (a po coś przecież wychodzą wersje pirackie, prawda? ), to można to zrobić tylko na oryginalnym Nexusie w dedykowanej wersji - bo nawet nie ma scrackowanych nowszych wersji Nexusa
Matikte jest offline   Reply With Quote