4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Electrocity 9 (Lubiąż, Klasztor Cystersów) (15-16.08.2014)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-08-2014, 22:08   #211
axe300
..:: junior Member ::..
  
 
axe300's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2010
Miasto: Kępno - WLKP
Wiek: 31
Postów: 98
Tematów: 6
Podziękowań: 36
THX'ów: 30
Imię: Mirek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 1 (+)
axe300 1
Thumbs up Odp: Electrocity 9 (Lubiąż, Klasztor Cystersów) (15-16.08.2014)

Poraz kolejny. Wrażenia pozytywne.

Piątek i sobota zaliczona za pomocą kempingu (zdjęcie pokazuje 1/3 namiotów, bo nasz był po lewej stronie)
Ceny kempingów znane, a opłata za parking 20zł za dobe ale czy wjeżdżając trzeba opłacić wszystkie 3 doby? Akurat nie bo sami nie wiedzieli więć 1 doba starczyła.
Ważna uwaga kwestii dojazdu do kempingu. Był dobrze oznaczony z dwóch stron, wystarczyło dobrze patrzeć. Brak oświetlenia przejścia na teren imprezy - rzeczywiście można było by sie połamać. W sobote zablokowane skróty przez klasztor do marketu, kapryśna pogoda zagwarantowała ubłocone buty itp (taka natura) Na polu fantastyczna atmosfera, ciepła woda!, itp (długo by pisać)

FSOE350 jak i EC9 znakomicie. Miałem swój harmonogram co gdzie, która scena (był telebim na którym były wyświetlane świeże informacje o występach, bo co nieco się im poprzesuwało niż to co na kartce dostaliśmy), pozatym bawiłem się tam gdzie było dla mnie lepiej i tyle, czyli RUN TO THE SUN, ELEKTROCITY oraz DESPERADOS.
Pytanie czy zauważyliście bardzo ciekawą wizualizacje sceny RTTS? Dla mnie to była nowość, jak i nowość na EC (umywalki co można ręce umyć były też rok temu ;p ). Wyglądało to pięknie a wręcz FANTASTYCZNIE! Pokaz ognii również. Bardzo ciekawie był również na desperadosie.

Za rok 10 edycja więc może być jeszcze lepiej. To tyle z mojej strony. Teraz czas na Armin only Ostrava
axe300 jest offline   Reply With Quote
axe300 dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents