4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Twórczość VINAI streszczona w 85 sekundach
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-08-2014, 07:39   #22
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Twórczość VINAI streszczona w 85 sekundach

Pompki i handsupy w klubach? No sorry, ale nie mylcie pojęć KLUB I DYSKOTEKA i nie mieszajcie ich, bo w żadnym KLUBIE nie grało się, nie gra się i nie będzie się grać pizd.owatych pompek... Co do całej ich twórczości. Napisałem, że bardzo asłuchalna i tandetna, no ale ludzie w porównaniu z ludźmi sprzed kilkudziesięciu czy kilkuset lat to nie Ci sami ludzie. Wszechobecna tandeta we współpracy z lajkami fejsbukowymi sprawiła, że takie coś jak VINAI (WTF w ogóle?!) robią karierę na braku gustu słuchacza... Technicznie przecież brzmi to dobrze, ale ileż można klepać na jednym schemacie?

Do działu electropląs nie ma po co wchodzić już od jakichś 2-3 lat... Bo Tsunami gdzieś tam na dysku mi się pałęta, jakiś remix od blastercośtam pewnie też mam.. Po co mi kolejne duplikaty?
A te cip.kowate basy z bounce są tak irytujące... że masakra. Producenci szitROOMunów dymają takiego dawido92 z drugim... No ale... Zripostuję całą tą dyskusję memem, jak zrobił to jeden z jej uczestników kierowanego do "znawwców", którzy słuchają innych styli niż szitsromów... No i przecież nie można się wypowiadać, skoro nie słucha się po.mp i innych podobniebigroomowych ścierw xD
Tymczasem...
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 7 podziękowań za ten post.