4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-08-2014, 00:20   #15
A$AP FΣ厶îX ₲
..:: true Member ::..
  
 
A$AP FΣ厶îX ₲'s Avatar
 
Dołączył/a: 06 Feb 2013
Miasto: Szczecin
Postów: 530
Tematów: 69
Podziękowań: 642
THX'ów: 428
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 13
Imię: Wojtek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
A$AP FΣ厶îX ₲ 1
Odwiedź profil A$AP FΣ厶îX ₲ na Youtube Odwiedź profil A$AP FΣ厶îX ₲ na Soundcloud.com
Odp: [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"

Nie rozumiem dlaczego nikt nie dopuszcza mozliwosci sluchania wszystkiego... Jak dla mnie byloby niemozliwym sluchanie jednego gatunku tylko i wylacznie. Na codzien lubuje sie w Dutch Housie i Hardstyle'u, ale ostatnio znalazlem artyste, ktory nazywa sie Kygo i naprawde polubilem jego tworczosc, mimo ze jest ona totalna przeciwnoscia wspomnianych wyzej preferencji.
Zdaje sobie sprawe, ze sa powody do narzekan na Bigroom (glownie ze wzgledu na wszedobylskie okradanie kreatywnych producentow), ale jak mozna perfidnie wykorzystywac ten fakt do tego zeby reklamowac wlasna muzyke? Chodzi mi tu glownie o Trance, nie ma sie co oszukiwac, fani tego gatunku sa agresywni w stosunku do innych. Rozumiem, ze duzo artystow odeszlo od Was, ale nie mozna winic za to sluchaczy, kazdy ma swoj gust i trzeba to uszanowac. Osobiscie brakuje mi hardstyle'u Showteka, ale nie uwazam to za powod, zeby pisac nienawistne komentarze przy kazdym uploadzie ,,Booyah''. Co do komercjalizmu muzyki to ja nie widze w tym nic zlego, wszystko kiedys umrze predzej czy pozniej, a ze mozna zarobic na tym, to w sumie dobrze. Badzmy realistami, wiekszosc zadeklarowanych sluchaczy np Hardstyle'u majac okazje zarobienia pieniedzy w zamian za zmiane gustu muzycznego, przyjela by propozycje i nie ma w tym nic zlego, taka jest nasza natura.
Na koniec, moja historia z muzyka zaczela sie od tego ze wszyscy w podstawowce (moze 3 albo 4 klasa) nienawidzili Hands Up'u (nazywajac go najczesciej ,,je.banym Techno'') a ja zawsze chcac byc innym niz wszyscy zaczalem tego sluchac. Odkrywajac przerozne gatunki, moja muzyczna podroz skonczyla sie na Hardstyle'u, Bigroomie i nowopowstalym Festival Trapie, ktory z reszta rowniez zostaje opanowany przez monotonie. Oprocz tych glownych gatunkow slucham tez DnB, nieraz Dubstep, Future House (to ze stal sie modny, nie oznacza ze nie mozna dac mu szansy, bez przesady) i wielu innych. Trzeba byc otwartym.
__________________

Last edited by A$AP FΣ厶îX ₲; 03-08-2014 at 00:25.
A$AP FΣ厶îX ₲ jest offline   Reply With Quote
A$AP FΣ厶îX ₲ dostał 4 podziękowań za ten post.