4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-08-2014, 15:01   #13
Rate Motion
..:: Klubowicz ::..
  
 
Rate Motion's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jan 2013
Miasto: W domu
Wiek: 30
Postów: 2 812
Tematów: 371
Podziękowań: 2 252
THX'ów: 5 300
Imię: Bartłomiej
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 120
Plusów: 520 (+)
Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520
Odwiedź profil Rate Motion na Mixcloud
Odp: [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"

Proste że chodzi o kasę i co tu dużo rozmyślać ?. Lepiej zrobić kawałek w 10 min jakiś tandetny syf o tyle że ma niektóre chwytliwe dźwięki i puścić go w radiu/tv/dj mix i zarobić hajs. Coraz więcej osób jest łapczywych na kasę a na początku kariery mówią/piszą że robią to z pasji do muzyki - za przeproszeniem gówno prawda. Co raz to mniej ludzi robi to z pasji. Ci co robią to z pasji pozostaną nieznani i z drugiej strony dobrze. Uchronią się przed bandą gimbów i pseudoproducentów co mashupy w vdj w 3 min robią i potem wielkie premiery na fejsie - dla mnie to jest śmieszne.

Ja zacząłem od Polskiego HH (Peja, WWO, WSP, PCP itp.) i tych kawałków jakich słuchałem na początku słucham i dziś i nowszych nie słucham. Potem brat mi pokazał bardziej energiczne kawałki na kasecie w magnetofonie leciało akurat Robert Miles vs. Darude - Children of The Sandstorm. I od tamtego czasu do dziś Trance ale z dużymi zmianami. Wpierw progressive, potem uplifting który mi się znudził już dawno bo nic nowego ciekawego nie ma. Teraz tylko Tech Trance/Psy Trance. Od niecałego roku zacząłem przygodę w Tech House/Techno oraz Minimal i żałuję że wcześniej tego nie słyszałem - może bym uniknął wielu sytuacji ?.
__________________

Last edited by Rate Motion; 02-08-2014 at 15:01.
Rate Motion jest offline   Reply With Quote
Rate Motion dostał 2 podziękowań za ten post.