4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-08-2014, 08:17   #12
Geoś
..:: Klubowicz ::..
  
 
Geoś's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Jul 2010
Miasto: Szydłowiec/Radom
Wiek: 34
Postów: 1 532
Tematów: 208
Podziękowań: 60 302
THX'ów: 3 948
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 56
Imię: Emil
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 49
Plusów: 9 (+)
Geoś 9
Odwiedź profil Geoś na Facebook Odwiedź profil Geoś na Youtube Odwiedź profil Geoś na Soundcloud.com Odwiedź profil Geoś na Mixcloud
Odp: [Felieton] Z Mojej Strony - "Moda na Muzykę"

Moda na Deep staje się coraz większa, ale pamiętajmy, że to co najlepsze nie będzie leciało w tv czy radiu. W mediach będzie leciało to, co będzie bardziej zbliżone do komercji.

Ja swoją przygodę z muzyką zaczynałem od Energy i HU, później znajomy zaraził mnie EH i słuchałem go dobrych "kilka" lat. Później trochę HH, a nawet rock. Aktualnie myślę, że jestem dojrzałym słuchaczem. Fakt faktem słucham wszystkiego po trochu w zależności od nastroju, ale 80% czasu spędzonego z muzyką przeznaczam na Deep i Progressive House. To w tych gatunkach odnalazłem to "coś", co sprawia, że człowiek nie myśli o niczym, tylko zagłębia się w dźwięki.

Pamiętajmy, że to nie gimby sprawiają, że muzyka, która jest na "topie" staje się g*wniana, to producenci, którzy "czując krew" zaczynają mniej się starać lub Ci, którzy nie potrafią być kreatywni i podpierdzialają dźwięki innym oraz wytwórnie, które mają swoich pupili, a reszta jest fee.
Geoś jest offline   Reply With Quote
Geoś dostał 3 podziękowań za ten post.